cheap moncler jackets

 

DRUŻYNY

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA SIATKONOGI W POLSCE

SIATKONOGA POLSKA zachęca wszystkie aktywne osoby, niezależnie od płci i wieku do uprawiania siatkonogi, w jej dwóch odmianach: Futnet i footvolley.

Zapraszamy zarówno kluby i stowarzyszenia sportowe, jak i tzw. "dzikie" drużyny.

Drużyny zainteresowane uczestnictwem w imprezach SP, zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której na bieżąco informujemy o tym co i gdzie się odbywa oraz jakie są warunki uczestnictwa.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na info@siatkonoga.pl


DRUŻYNY I KLUBY SIATKONOGA POLSKA

 


 SIATKONOGA TEAM SZCZECIN

Drużyna Bartosz Ława / Arkadiusz Kondraciuk. Bartosz jest w posiadaniu trzech tytułów Mistrza Polski w siatkonodze, natomiast Arek tytuł Mistrza Polski zdobywał czterokrotnie (raz w parze z Patrikiem Perunem). W przypadku, gdy Bartek nie może wystąpić, drużynę uzupełniają Łukasz Żebrowski (reprezentant Polski w futsalu) i Radoslaw Biliński (były zawodnik m.in. Pogoni Szczecin).

Bartosz Ława jest piłkarzem, aktualnie występuje w Pogoni Szczecin. Arakdiusz Kondraciuk, to czterokrotny Mistrz Polski w Beach Soccer (2003-2006).


KLUB SIATKONOGI BLOKERS ŁÓDŹ 

Założony w roku 2011 w Łodzi, Klub Sportowy BLOKERS Łódź jest pierwszym oficjalnym klubem siatkonogi w Polsce.

BLOKERS Łódź przygotowania do futnetu odbywają na obiekcie własnym w Łodzi, natomiast do footvolleya na obiektach należących do Politechniki Łódzkiej.

BLOKERS Łódź, to Mistrzoswie Polski w futnet (2012) i footvolley (2013),  posiadający w swoim składzie reprezentantów Polski w futnet m.in. Michała Kłosińśkiego, Marcina Skrydalewicza, Łukasza Fryczaka, Przemysława Kulika i Kamila Bartosa.


ZJEDNOCZENI BEŁĆHATÓW

Wicemistrzowie Polski w futnet 2012. Filarem drużyny jest były reprezentant Polski w piłce nożnej, Jacek Berensztajn, który do swojej drużyny zaprosił Krzysztofa Kukulskiego (były piłkarz m.in. GKS Bełchatów), Marcela Bartosiaka (zawodnik ME GKS Bełchatów).


FUTNET TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

cheap christian louboutin

Drużyna z Siemianowic Śląskich powstała z inicjatywy Roberta Sołtysika i Bartłomieja Szwarcera (zawodników drużyny) w czerwcu 2012 roku.

Głównym celem drużyny jest przede wszystkim rozpowszechnianie siatkonogi na Śląsku oraz podjęcie walki z najlepszymi zespołami w Polsce.