cheap moncler jackets

 

FUTNET NEWS


UNIF Club World CUP 2018

Puchar Świata UNIF Club odbył się 11 sierpnia 2018 r. we Vsetinie, na morawskiej ziemi w Czechach.


więcej >>

MISTRZOSTWA ŚWIATA W CLUJ - NAPOCA 2018

12. edycja Mistrzostw Świata w Futnet odbędzie się Cluj - Napoca w Rumunii, w dniach 16-18 listopada 2018. 


więcej >>

ŁUKASZ FRYCZAK: CHCĘ WALCZYĆ O PIERWSZĄ CZWÓRKĘ ŚWIATA

Łukasz Fryczak, reprezentant Polski w futnet oraz trzykrotny Mistrz Polski w tej dyscyplinie sportu, udzielił nam obszernego wywiadu. Zapraszamy do lektury;


więcej >>

FRYCZAK I TARGAS Z BLOKERS ŁÓDŹ 2 MISTRZAMI POLSKI W XI MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKONOGĘ

W Gliwicach trwa SYSKO Sports Festival, którego częścią są XI Mistrzostwa Polski w siatkonodze.


więcej >>

SYSKO SPORTS FESTIVAL W GLIWICACH

SYSKO SPORTS FESTIVAL 2018 odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2018 w Gliwicach-Brzezince.


więcej >>

BLOKERSI TRIUMFUJĄ W ŻARNOWIE

Blokers Łódź 1 - Marcin Skrydalewicz i Michał Kłosiński wygrali Ogólnopolski Turniej Siatkonogi o Puchar Wójta Gminy Żarnów.
2. miejsce zajęła para Mateusz Śliwka i Marcin Gębicki - Top Spin Wójcin 1.
3. miejsce wywalczyli Damian Bierżyński i Dominik Pecyna - DD Team Aleksandrów.

Turniej był świetną promocją futnetu, a także stanowi etap selekcji do reprezentacji Polski na turniej Mistrzostw Świata w listopadzie w Cluj.

Relacja z finału turnieju: https://www.youtube.com/watch?v=ApMiSb6rQ7A&feature=share 

 

 

 


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FUTNETU W ŻARNOWIE

18 lutego w Żarnowie odbędzie się ogólnopolski turniej futnetu w grze podwójnej pod patronatem Siatkonoga Polska.

Wpisowe wynosi 100 zł, drużyny trzysosobowe (dwóch podstawowych + 1 rezerwowy).

Zapisy pod nr. tel. 725 649 133.

Udział zapowiedzieli wielokrotni Mistrzowie Polski - BLOKERS Łódź, a także między innymi drużyna TOP SPIN Wójcin.W Nymburku, zakończyły się Mistrzostwa Świata Kobiet i Juniorów w Futnet

Reprezentacja Polski w składzie; Ewa Tyll (27 lat, Blokers Łódź), Bartosz Targas (19 lat, Green Energia Polska Kleczew) i Miłosz Świątnicki (15-letni debiutant) wzięła udział w turnieju singla kobiet i singla oraz debla juniorów.


więcej >>

DOBRY WYSTĘP REPREZENTACJI POLSKI W MISTRZOSTWACH ŚWIATA

Ogłuszający doping trzech i pół tysiąca widzów podczas meczu Czech z Polską, to zaledwie ułamek emocji, które towarzyszyły Mistrzostwom Świata w Futnet, rozgrywanych w ten weekend w Brnie.

W imprezie udział wzięło 19 narodowych reprezentacji z trzech kontynentów. Rywalizacja jak na siatkonogę (futmet) przystało toczyła się w singlu, deblu i trójkach.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Michał Skrydalewicz, Michał Kłosiński, Łukasz Fryczak, Bartosz Targas, Marcin Łagiewski oraz Michał Sajewicz (powołany w ostatnim momencie). Polskę reprezentował także Maciej Adamczyk - sędzia międzynarodowy, który sędziował mecz finałowy Mistrzostw Świata po raz kolejny w swojej karierze sędziowskiej.


więcej >>

BLOKERS ŁÓDŹ I MISTRZAMI POLSKI W SIATKONODZE

Blokers Łódź I w składzie Marcin Skrydalewicz, Michał Kłosiński i Łukasz Fryczak wygrali 10. Mistrzostwa Polski w siatkonodze. Turniej rozegrano w dniach 14-15 stycznia 2017 w Kleczewie (woj. wielkopolskie). Wzięło w nim udział 12 najlepszych drużyn siatkonogi w kraju.


więcej >>

MISTRZOSTWA ŚWIATA W FUTNET W BRNIE W LISTOPADZIE

Mistrzostwa Świata w Futnet odbędą się w dniach 18-20 listopada 2016 r w Brnie (Czechy).

Komplet informacji o imprezie na stronie: http://brno2016.worldfutnet.com/home-en/ 

Partnerami reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata są: SYSKO SportMarketing, Klinika Wiedzy, Hyway Transport i Spedycja oraz www.siatkonoga.pl KLINIKA WIEDZY PARTNEREM REPREZENTACJI POLSKI

Klinika Wiedzy została Partnerem reprezentacji Polski w siatkonodze na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Futnet Brno 2016.

"Jestem przekonany, że zaangażowanie Kliniki Wiedzy w reprezentację Polski w siatkonodze wzmocni nasz zespół psychicznie. Wiedzy nigdy za wiele, a z takim Partnerem na koszulkach możemy być tylko mocniejsi" - powiedział Michał Sieczko, twórca i dyrektor zarządzający Siatkonoga Polska.TOP SPIN WÓJCIN Z PUCHAREM POLSKI W FUTNET 2016

Top Spin Wójcin (Marcin Gębicki & Mateusz Śliwka) zwycięzcami GREEN ENERGIA Pucharu Polski w siatkonodze 2016, który w dniach 30-31 lipca odbył się w Kleczewie.
więcej >>

FRYCZAK/KULIK MISTRZAMI POLSKI W SIATKONODZE 2015

Blokers Łódź 2 MISTRZAMI POLSKI W SIATKONODZE BEŁCHATÓW 2015. 
Łukasz Fryczak i Przemysław Kulik w finale wygrali z drużyna SOCCER TEAM Bełchatów w składzie Jacek Popek, Kamil Sadzyński i Grzegorz Fonfara w trzech setach. 2:1 (3:11;12:10;11:4)

Brąz dla Jacka Berensztajna i Marcela Bartosiaka z GKS TEAM Bełchatów. W meczu o trzecie miejsce wygrali z BLOKERS Łódź 1 2:0 (12:10;11:8).


więcej >>

WYNIKI DRUGIEGO DNIA MISTRZOSTW POLSKI W FUTNET

Wyniki spotkań z drugiego dnia IX Mistrzostw Polski w Futnet odbywających się w Bełchatowie.


więcej >>

ZAKOŃCZYŁ SIĘ PIERWSZY DZIEŃ MISTRZOSTW POLSKI

W Hali Energia w Bełchatowie w dniach 19-20 grudnia 2015 roku odbywają się IX Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2015. W sobotę, 19 grudnia odbyła się faza grupowa turnieju, a w niedzielę, 20 grudnia rozegrana zostanie faza pucharowa. 


więcej >>

W GRUDNIU W BEŁCHATOWIE IX MISTRZOSTWA POLSKI W FUTNET

IX Mistrzostwa Polski w Futnet (siatkonogę) odbędą się w dniach 19-20 grudnia w Hali "Energia" w Bełchatowie .
Tytułu Mistrzów Polski z ubiegłego roku broni para Michał Kłosiński & Marcin Skrydalewicz, Blokers Łódź.


więcej >>

SKŁAD POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW I KOBIET

Z przyjemnością ogłaszamy skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów i Kobiet w Futnet, 9-11 października, Cluj-Napoca 2015:

Reprezentacja Polski Kobiet:
Ewa Tyll (kapitan), BLOKERS Łódź
Elżbieta Kluszczyńska, BLOKERS Łódź
Barbara Janus, AS Bełchatów
Natalia Kowalczyk, AS Bełchatów 

Reprezentacja Polski Juniorów
Radosław Goliński (kapitan), BLOKERS Łódź
Błażej Miara, AS Bełchatów 
Mateusz Gałczyński, AS Bełchatów 

Trenerem reprezentacji Polski jest Michał Kłosiński.

Partnerami reprezentacji Polski są Miasto Bełchatów i LV Power Energy Drink.SZKOLNE MISTRZOSTWA BEŁCHATOWA W SIATKONODZE

W Bełchatowie odbyły się Szkolne Mistrzostwa Bełchatowa w Futnet o puchar Prezydent Miasta Bełchatowa, Pani Marioli Czechowskiej. Udział w turnieju wzięło 16 drużyn dziewcząt i chłopców w kategorii Gimnazjum i Liceum. Turniej uatrakcyjnił trening reprezentantów Polski w futnet.SZKOLNE MISTRZOSTWA BEŁCHATOWA W SIATKONODZE

15 września o godz. 10.00 w hali Energia w Bełchatowie rozpoczną się Szkolne Mistrzostwa Bełchatowa w Siatkonodze o Puchar Prezydent Miasta Bełchatowa, stanowiące casting do reprezentacji Polski w siatkonodze na Mistrzostwa Świata Juniorów i Kobiet Cluj-Napoka 2015.


więcej >>

BLOKERSÓWKA 2015

"BLOKERSÓWKA 2015" odbędzie się po raz pierwszy na terenie Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej (wejście od al. Politechniki 11). Termin imprezy to sobota 22 sierpnia. WSTĘP WOLNY.


więcej >>

MISTRZOSTWA EUROPY W FUTNET W HUMENNE

W Humenne na Słowacji, w dniach 13-15 listopada odbędą się Mistrzostwa Europy w futnet.

W imprezie udział weźmie reprezentacja Polski.RUSZYŁA SEKCJA SIATKONOGI W AS BEŁCHATÓW

Bełchatowskie Towarzystwo Sportowe "AS" rozpoczęło treningi w ramach sekcji: Siatkonoga. 
Zajęcia prowadzi trener-koordynator AS-a, Mistrz Polski i reprezentant Polski w futnet, Michał Kłosiński. 
Mieszkańców Bełchatowa zainteresowanych spróbowaniem swoich sił w siatkonodze, zapraszamy.

Więcej informacji na www.btsas.pl TENGO SALONTA WYGRYWA ŁÓDZKĄ INTERLIGĘ

 

C.S. Tengo Salonta (Rumunia) wygrywa I turniej Międzynarodowej Ligi Futnet INTERLIGA 2015, który odbył się w Łodzi. Gospodarze, Blokers Łódź zajęli szóste miejsce w turnieju. 


więcej >>

Michał Kłosiński: Siatkonoga to możliwość przeżycia wspaniałej sportowej przygody

VIII Mistrzostwa Polski w Siatkonodze zakończyły w Bełchatowie sportowy rok 2014. Po raz kolejny tytuł mistrzowski wywalczyli zawodnicy BLOKERS Łódź – Michał Kłosiński i Marcin Skrydalewicz, którzy w finale nie dali większych szans gospodarzom – Jackowi Berensztajnowi i Łukaszowi Sapeli. - Tegoroczne mistrzostwa Polski w Bełchatowie stały na najwyższym poziomie organizacyjnym oraz na naprawdę dobrym poziomie sportowym – ocenił tegoroczne zawody Michał Kłosiński, mistrz Polski w siatkonodze.


więcej >>

KŁOSIŃSKI/SKRYDALEWICZ VIII MISTRZAMI POLSKI W SIATKONODZE

W Bełchatowie zakończył się turniej VIII Mistrzostw Polski w Siatkonodze. Po dwudniowej rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanęli Michał Kłosiński i Marcin Skrydalewicz, którzy tym samym obronili tytuł mistrzowski z 2012 roku. Srebrne medale wywalczył zespół BRUNATNI Bełchatów w składzie Jacek Berensztajn i Łukasz Sapela, najniższy stopień podium przypadł w udziale ekipie BLOKERS Łódź B, grającej w składzie Łukasz Fryczak i Kamil Bartos.


więcej >>

PIERWSZY DZIEŃ MISTRZOSTW POLSKI ZA NAMI

Zakończył się pierwszy dzień VIII Mistrzostw Polski w siatkonodze Bełchatów 2014.

Znamy już jutrzejszych ćwierćfinalistów.


więcej >>

JANTOŃ PARTNEREM VIII MISTRZOSTW POLSKI W SIATKONODZE

Firma Jantoń, jeden z największych producentów w branży winiarskiej w Polsce została Partnerem VIII Mistrzostw Polski w siatkonodze Bełchatów 2014.PODZIAŁ NA GRUPY I TERMINARZ

Znamy już podział grup oraz dokładny terminarz VIII Mistrzostw Polski w siatkonodze rozgrywanych w hali Energia w Bełchatowie. Wszystkie mecze fazy grupowej odbędą się w sobotę 27 grudnia, natomiast ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce oraz finał zaplanowano na niedzielę 28 grudnia. Tego samego dnia wystąpi też gwiazda imprezy DBOMB.


więcej >>

KONFERENCJA PRASOWA PRZED VIII MISTRZOSTWAMI POLSKI W SIATKONODZE

- Bełchatów jest cudownym miejscem dla siatkonogi, która jest połączeniem dwóch ważnych dla tego miasta dyscyplin sportowych – piłki nożnej i siatkówki – mówił podczas piątkowej konferencji prasowej Maciej Adamczyk, project manager Siatkonoga Polska. Do VIII Mistrzostw Polski w Siatkonodze, które odbędą się w Bełchatowie pozostał tydzień.


więcej >>

CZECHY MISTRZEM ŚWIATA W SIATKONODZE. POLSKA ÓSMA

Ósme miejsce zajęła reprezentacja Polski w Mistrzostwach Świata w futnet w Brandys nad Labem.

Polacy byli bliscy awansu do czołowej „4”, ale zabrakło doświadczenia. Finałowe spotkanie miało polski akcent, bowiem jednym z sędziów był Maciej Adamczyk.

Tytuł wrócił do kraju, w którym sto lat temu narodził się ten sport, czyli do Czech.


więcej >>

GRUPY MISTRZOSTW ŚWIATA ROZLOSOWANE

Wylosowano grupy Mistrzostw Świata w siatkonodze (28-30 listopada, Sports Center Brandys).

Losował Ondrej Synek (trzykrotny Mistrz

Świata we wioślarstwie).


więcej >>

TELEWIZYJNY SPOT VIII MISTRZOSTW POLSKI W SIATKONODZE

Spot TV VIII Mistrzostw Polski w siatkonodze Bełchatów 2014:

https://www.youtube.com/watch?v=2IoALnYGf4k REPREZENTACJA POLSKI Z BEŁCHATOWEM NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Na mocy umowy zawartej przez Siatkonoga Polska z Miastem Bełchatów, logo Miasta Bełchatów pojawi się na koszulkach reprezentacji Polski w siatkonodze na turniej Mistrzostw Świata.

Obie strony poinformowały o tym fakcie podczas konferencji prasowej w hali Energia w Bełchatowie.


więcej >>

VIII MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKONODZE BEŁCHATÓW 2014

W dniach 27-28 grudnia w hali Energia w Bełchatowie odbędą się VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2014.


więcej >>

BEŁCHATÓW Z SIATKONOGĄ

Dziś w hali Energia w Bełchatowie odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano szczegóły związane ze współpracą pomiędzy Miastem Bełchatów, a Siatkonoga Polska.
W konferencji udział wzięli: Marek Chrzanowski, Prezydent Miasta Bełchatowa, Michał Sieczko, Prezes Siatkonoga Polska, Marek Andrzejewski, Prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego "AS", Michał Kłosiński – reprezentant Polski.

więcej >>

POLSKA ZAGRA W MISTRZOSTWACH ŚWIATA 2014

16 państw weźmie udział w Mistrzostwach Świata w siatkonodze (futnet), które rozegrane zostaną w dniach 28-30 listopada w Centrum Sportu Brandys nad Łabą w Czechach. 

Zagrają: Austria, Czechy, Francja, Irlandia, Korea Płd, Mali, Niemcy, Polska, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Tunezja, Ukraina, Węgry i USA. 


więcej >>

OFICJALNE PIŁKI DO FUTNETU - GALA

 

GALA, to producent oficjalnych piłek do futnetu. Piłki będą dostępne do kupienia podczas VIII Mistrzostw Polski rozgrywanych w Bełchatowie.


więcej >>

MISTRZOSTWA EUROPY W LISTOPADZIE W HUMENNE

W dnicah 13-15 listopada 2015 roku w Humenne na Słowacji odbędą się Mistrzostwa Europy w Futnet z udziałem reprezentacji Polski.

Informacje o turnieju znajdują się na humenne2015.eurofutnet.com, transmisje TV na www.tvcom.cz7.8.2018

 

7.8.2018Wszystkie >>