cheap moncler jackets

 VIII MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKONODZE BEŁCHATÓW 2014

W dniach 27-28 grudnia w hali Energia w Bełchatowie odbędą się VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2014.


Sportowo-Imprezowe Zakończenie Roku 2014 w Bełchatowi - VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2014

W dniach 27-28 grudnia 2014 roku w Hali Energia w Bełchatowie odbędzie się Sportowo-Imprezowe Zakończenie Roku 2014, czyli VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2014.

W turnieju udział weźmie 18 drużyn z sześciu województw. Tytułu Mistrzów Polski broni drużyna BLOKERS Łódź (Michał Kłosiński/Marcin Skrydalewicz)

Patronat nad imprezą objęli: www.okreplica.ru

  • Prezydent Miasta Bełchatowa
  • Marszałek Województwa Łódzkiego
  • Polski Komitet Olimpijski

Impreza w Bełchatowie będzie dodatkowo uzupełniona zabawą dla kibiców, w tym:

  • Imprezę prowadzić będzie rezydent PGE Skra Bełchatów i DJ Igrzysk Olimpijskich w Sochi, DJ Ucho
  • DBomb Live, czyli Lubię kiedy Mamy weekend na żywo
  • Konkursy dla widzów, atrakcje i niespodzianki

Wstęp wolny.

Pula nagród turnieju wynosi 2 500 zł

Zwycięzcy: 1 800 zł

II miejsce: 500 zł

III miejsce: 200 zł

Michał Sieczko, prezes Siatkonoga Polska: „Bardzo się cieszymy, że Bełchatów przyjął naszą propozycję. Dlaczego Bełchatów? Mógłbym dość długo wymieniać… Władze Miasta otwarte na Swiss Panerai Replica ciekawe projekty dla lokalnej społeczności, czy nowe formy promocji, obiekty spełniające kryteria Światowej Federacji Siatkonogi (hala widowiskowa i korty tenisowe do futnetu, czy boiska plażowe do footvolleya), kibice kochający sport, stolica siatkówki, a i w piłce nożnej drużyna w najwyższej klasie rozgrywkowej, zawodnicy tacy jak Jacek Berensztajn, który jest wicemistrzem Polski w futnet, czy młodzi ludzie lubiący fajne inicjatywy i atrakcyjne imprezy. Zapraszam wszystkich w ostatni weekend grudnia. Będzie siatkonogowo, muzycznie i jestem pewien, że fantastycznie"

Marek Andrzejewski, Prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego "AS" “Pierwszy turniej zorganizowalismy w lutym tego roku. Impreza udała się, mieliśmy wiele pozytywnych reakcji. Krótko po tym turnieju uruchomiliśmy amatorską Panerai Replica ligę siatkonogi, która również spotkała się z pozytywnym odzewem. Poza tym Hala Energia zobowiązuje – to obiekt mistrzowski, więc to odpowiednie miejsce na tego typu imprezę.”

Spot tv imprezy - https://www.youtube.com/watch?v=2IoALnYGf4k

Media:

Sport.pl
Powrót