cheap moncler jackets

 REPREZENTACJA POLSKI Z BEŁCHATOWEM NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Na mocy umowy zawartej przez Siatkonoga Polska z Miastem Bełchatów, logo Miasta Bełchatów pojawi się na koszulkach reprezentacji Polski w siatkonodze na turniej Mistrzostw Świata.

Obie strony poinformowały o tym fakcie podczas konferencji prasowej w hali Energia w Bełchatowie.


Mistrzostwa Świata w Futnet (siatkonoga), odbędą się w dniach 28-30 listopada 2014 roku w Centrum Sportu Brandys nad Łabą (Czechy). W turnieju weźmie udział szesnaście reprezentacji narodowych z czterech kontynentów.

W tym roku, po raz pierwszy mecze będą składały się z gier we wszystkich kategoriach, tzn. singiel, debel i trójki. Aby wygrać mecz, drużyna musi wygrać trzy gry. W razie nierozstrzygnięcia po trzech grach: singlu, deblu i trójkach, rozegrane zostaną kolejne gry: debel i ewentualnie singiel. W drugim meczu deblowym i singlowym nie mogą występować zawodnicy, którzy grali w pierwszej grze singla i debla.

Aktualnym Mistrzem Świata w siatkonodze we wszystkich trzech konkurencjach (singiel, debel, trójki) jest Słowacja.

Skład na Mistrzostwa Świata: 

Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz, Łukasz Fryczak, Przemysław Kulik, Kamil Bartos - wszyscy z KS BLOKERS Łódź. Managerem jest Michał Sieczko.

Partnerem reprezentacji Polski w siatkonodze jest LV Power Energy Drink. 

Michał Sieczko, prezes Siatkonoga Polska: “Nie jestem pewien czy to się już zdarzyło, na pewno nie jest to powszechne, że miasto promuje się poprzez obecność na koszulkach meczowych reprezentacji Polski i do tego podczas imprezy rangi Mistrzostw Świata. Bardzo się cieszę, że reprezentacja Polski zagra w mistrzostwach Świata promując polskie miasto - Bełchatów".

Marek Chrzanowski, Prezydent Miasta Bełchatowa: “Będzie nam miło jeżeli współpraca z Siatkonoga Polska będzie kontynuowana w przyszłości. Bełchatów jest otwarty na działania, które promują różne formy współzawodnictwa. Tym razem to siatkonoga i myślę że to dobra inwestycja.”

Michał Kłosiński, reprezentant Polski w siatkonodze: “W ostatnim czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję w rankingu ośmiu najlepszych reprezentacji na świecie. Plan minimum, to awans do ćwierćfinału i potwierdzenie naszego miejsca. Mam jednak cichą nadzieję, że uda nam się wejście do najlepszej czwórki turnieju. Stać nas na taka niespodziankę.”

Kontakt i informacje: okreplica.ru

Maciej Adamczyk - Project Manager Siatkonoga Polska

media@siatkonoga.pl

 
Powrót