cheap moncler jackets

 KONFERENCJA PRASOWA PRZED VIII MISTRZOSTWAMI POLSKI W SIATKONODZE

- Bełchatów jest cudownym miejscem dla siatkonogi, która jest połączeniem dwóch ważnych dla tego miasta dyscyplin sportowych – piłki nożnej i siatkówki – mówił podczas piątkowej konferencji prasowej Maciej Adamczyk, project manager Siatkonoga Polska. Do VIII Mistrzostw Polski w Siatkonodze, które odbędą się w Bełchatowie pozostał tydzień.


W piątek, 19 grudnia w Urzędzie Miasta w Bełchatowie odbyła się konferencja prasowa, w czasie której Maciej Adamczyk z Siatkonoga Polska oraz Prezydent Miasta Bełchatowa – Mariola Czechowska przybliżyli rozgrywki, które niebawem zawitają do tego miasta. – Zapraszamy wszystkich bełchatowian do aktywnego dopingowania w czasie zawodów. Będzie to idealna okazja by pozbyć się całej energii, która skumuluje się w nas podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia – mówiła z uśmiechem Mariola Czechowska, Prezydent Miasta Bełchatowa. Turniej mistrzostw Polski wystartuje już niebawem (27-28 grudnia) i będzie wydarzeniem kończącym w Bełchatowiesportowy rok 2014.

VIII Mistrzostwa Polski w Siatkonodze odbędą się w bełchatowskiej hali Energia i będzie to połączenie siatkówki, piłki nożnej a także świetnej zabawy dla kibiców. - Bełchatów jest cudownym miejscem dla siatkonogi, która jest połączeniem dwóch ważnych dla tego miasta dyscyplin sportowych – piłki nożnej i siatkówki. Dodatkowo w mieście jest bardzo dobra infrastruktura sportowa, co w dużym stopniu może przyczynić się do promocji i rozwoju siatkonogi – powiedział na piątkowej konferencji Maciej Adamczyk, wspominając także listopadowe mistrzostwa świata w tej dyscyplinie. W tym turnieju duży udział miało także miasto Bełchatów. - Bełchatów już teraz ma swój duży udział w rozwoju tej dyscypliny, jako pierwsze miasto znalazł się na koszulkach reprezentacji Polski i z tym logiem nasza kadra zajęła 8. miejsce w tegorocznych mistrzostwach świata – przypomniał Maciej Adamczyk. Polacy w tych zawodach stoczyli zacięty bój o strefę medalową, jednak zwycięsko z niego wyszli rywale z Węgier. Mimo to polska drużyna próbuje dobijać się do światowej czołówki. – Może za kilka lat do niej trafimy. Na razie skupiamy się na jak najlepszym rozwoju tej dyscypliny – stwierdził project manager Siatkonoga Polska.

W zawodach, które rozgrywane będą niebawem w Bełchatowie tytułu mistrza Polski będzie bronić zespół KS BLOKERS Łódź, w składzie Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz. Do rywalizacji staną też trzy drużyny gospodarzy – BRUNATNI Bełchatów (Jacek Berenstajn, Łukasz Sapela), TORFIORZE Bełchatów (Marcel Bartosiak, Mateusz Jacak) oraz TRANSFORMERS Bełchatów (Marcin Zimoch, Krzysztof Michalak). Wśród nich również można upatrywać faworytów turnieju.
Powrót