cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



PODZIAŁ NA GRUPY I TERMINARZ

Znamy już podział grup oraz dokładny terminarz VIII Mistrzostw Polski w siatkonodze rozgrywanych w hali Energia w Bełchatowie. Wszystkie mecze fazy grupowej odbęd± się w sobotę 27 grudnia, natomiast ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce oraz finał zaplanowano na niedzielę 28 grudnia. Tego samego dnia wyst±pi też gwiazda imprezy DBOMB.



PROGRAM SPORTOWY TURNIEJU



Sobota 27 grudnia 2014

Mecz nr.1) 8.00-8.20 BLOKERS ŁÓD¬ A - TRANSFORMERS BEŁCHATÓW 2:0 (11:2, 11:1)

Mecz nr.2) 8.20-8.40 BLOKERS ŁÓD¬ B - HIGHLANDERS ŁODYGOWICE 2:0 (11:5, 11:2)

Mecz nr.3) 8.40-9.00 BLOKERS ŁÓD¬ C - SIATKONOGA KS PARADYŻ 2:1 (11:9, 9:11, 11:9)

Mecz nr.4) 9.00-9.20 BRUNATNI BEŁCHATÓW - LISWARTA NIEBIESCY KRZEPICE 2:0 (11:3, 11:3)

Mecz nr.5) 9.20-9.40 TRANSFORMERS BEŁCHATÓW - TEAM SOCHACZEW 2:0 (11:2, 11:3)

Mecz nr.6) 9.40-10.00 HIGHLANDERS ŁODYGOWICE - OLD BOYS GORZÓW ¦LˇSKI 1:2 (9:11, 11:7, 8:11)

Mecz nr.7) 10.00-10.20 METAL-BUD KLECZEW - ETA DˇBROWA GÓRNICZA 0:2 (3:11, 7:11)

Mecz nr.8) 10.20-10.40 TORFIORZE BEŁCHATÓW - HAPPY FEELINGS BOLESŁAWIEC 2:0 (11:6, 11:6)

Mecz nr.9) 10.40-11.00 GREEN ENERGIA KLECZEW - ZASŁABI KLUKI 2:0 (11:7, 11:3)

Mecz nr.10) 11.00-11.20 BLOKERS ŁÓD¬ D - SPONTAN TEAM ŁÓD¬ 2:0 (11:3, 11:3)

Mecz nr.11) 11.20-11.40 METAL-BUD KLECZEW - TEAM SOCHACZEW 2:1 (8:11, 11:9, 11:5)

Mecz nr.12) 11.40-12.00 TORFIORZE BEŁCHATÓW - OLD BOYS GORZÓW ¦LˇSKI 2:0 (11:3, 11:3)

Mecz nr.13) 12.00-12.20 BLOKERS ŁÓD¬ A - ETA DˇBROWA GÓRNICZA 2:0 (11:7, 11:3)

Mecz nr.14) 12.20-12.40 BLOKERS ŁÓD¬ B - HAPPY FEELINGS BOLESŁAWIEC 2:0 (11:3, 11:3)

Mecz nr.15) 12.40-13.00 BLOKERS ŁÓD¬ C - ZASŁABI KLUKI 2:0 (11:1, 11:6)

Mecz nr.16) 13.00-13.20 BRUNATNI BEŁCHATÓW - SPONTAN TEAM ŁÓD¬ 2:0 (11:1, 11:2)

Mecz nr.17) 13.20-13.40 BLOKERS ŁÓD¬ A - TEAM SOCHACZEW 2:0 (11:0, 11:0) walkower

Mecz nr.18) 13.40-14.00 BLOKERS ŁÓD¬ B - OLD BOYS GORZÓW ¦LˇSKI 2:0 (11:1, 11:7)

Mecz nr.19) 14.00-14.20 METAL-BUD KLECZEW - TRANSFORMERS BEŁCHATÓW 0:2 (4:11, 7:11)

Mecz nr.20) 14.20-14.40 TORFIORZE BEŁCHATÓW - HIGHLANDERS ŁODYGOWICE 2:0 (11:3, 11:2)

Mecz nr.21) 14.40-15.00 GREEN ENERGIA KLECZEW - SIATKONOGA KS PARADYŻ 0:2 (0:11, 6:11)

Mecz nr.22) 15.00-15.20 BLOKERS ŁÓD¬ D - LISWARTA NIEBIESCY KRZEPICE 2:0 (11:9, 11:2)

Mecz nr.23) 15.20-15.40 ETA DˇBROWA GÓRNICZA - TEAM SOCHACZEW (11:0, 11:0) walkower

Mecz nr.24) 15.40-16.00 HAPPY FEELINGS BOLESŁAWIEC - OLD BOYS GORZÓW ¦LˇSKI 1:2 (6:11, 13:11, 5:11)

Mecz nr.25) 16.00-16.20 BLOKERS ŁÓD¬ A - METAL-BUD KLECZEW 2:0 (11:3, 11:5)

Mecz nr.26) 16.20-16.40 BLOKERS ŁÓD¬ B - TORFIORZE BEŁCHATÓW 2:1 (11:9, 6:11, 11:7)

Mecz nr.27) 16.40-17.00 BLOKERS ŁÓD¬ C - GREEN ENERGIA KLECZEW 2:0 (11:3, 11:9)

Mecz nr.28) 17.00-17.20 BRUNATNI BEŁCHATÓW - BLOKERS ŁÓD¬ D 2:1 (9:11, 11:8, 13:11)

Mecz nr.29) 17.20-17.40 ETA DˇBROWA GÓRNICZA - TRANSFORMERS BEŁCHATÓW 1:2 (4:11, 11:8, 9:11)

Mecz nr.30) 17.40-18.00 HAPPY FEELINGS BOLESŁAWIEC - HIGHLANDERS ŁODYGOWICE 2:1 (6:11, 11:9, 11:8)

Mecz nr.31) 18.00-18.20 ZASŁABI KLUKI - SIATKONOGA KS PARADYŻ 0:2 (7:11, 3:11)

Mecz nr.32) 18.20-18.40 SPONTAN TEAM ŁÓD¬ - LISWARTA NIEBIESCY KRZEPICE 2:0 (11:0, 11:0) walkower



Niedziela 28 grudnia 2014

ĆWIERĆFINAŁY

Mecz nr.33) 12.00-12.30 A1 - B2

Mecz nr.34) 12.30-13.00 B1 - A2

Mecz nr.35) 13.00-13.30 C1 - D2

Mecz nr.36) 13.30-14.00 D1 - C2



PÓŁFINAŁY

Mecz nr.37) 14.00-14.30 wygrany z meczu nr.33 - wygrany z meczu nr.34

Mecz nr.38) 14.30-15.00 wygrany z meczu nr.35 - wygrany z meczu nr.36



MECZ O 3. MIEJSCE

Mecz nr.39) 15.30



KONCERT DBOMB LIVE - godz. 16.00



FINAŁ

Mecz nr.40) 16.30




Powrót