cheap moncler jackets

 BLOKERSÓWKA 2015

"BLOKERSÓWKA 2015" odbędzie się po raz pierwszy na terenie Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej (wejście od al. Politechniki 11). Termin imprezy to sobota 22 sierpnia. WSTĘP WOLNY.


W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników Blokersówki nowe atrakcje. Po raz pierwszy na terenie imprezy znajdować się będzie strefa plażowa, będzie można również zakupić koszulki i gadżety w oficjalnym sklepie BLK ŁDZ, a dzięki firmie Drukosfera jednemu z partnerów Blokersówki każdy odważny będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie „DRUKOSFERA FUTNET CHALLENGE” w którym do wygrania będzie nowoczesna drukarka CANON IP 2700!

Główną atrakcją sportowego pikniku będzie jednak turniej siatkonogi, w którym wezmą udział trzyosobowe drużyny. W każdej z drużyn musi znajdować się przynajmniej jeden amator. Turniej jest otwarty, każdy chcący spróbować swoich umiejętności, może się zapisać. W turnieju wezmą również udział wszyscy zawodnicy Blokersów. Losowanie składów odbędzie się o 10:00, dlatego wszyscy chętni do udziału w turnieju proszeni są o zjawienie się między godziną 9:00 a 10:00 i zapisanie się na listę graczy. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody!!!

Dla pozostałych, którzy nie będą brali udziału w turnieju przewidziane są inne atrakcje, także na pewno nikt nie będzie się nudził.
Specjalne atrakcje przewidziane są również dla najmłodszych oprócz konkursów, dzieci będą miały do dyspozycji m.in. basen i trampolinę :)

ZAPRASZAMY!!!
Powrót