cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



ZAKOŃCZYŁ SIĘ PIERWSZY DZIEŃ MISTRZOSTW POLSKI

W Hali Energia w Bełchatowie w dniach 19-20 grudnia 2015 roku odbywaj± się IX Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2015. W sobotę, 19 grudnia odbyła się faza grupowa turnieju, a w niedzielę, 20 grudnia rozegrana zostanie faza pucharowa. 


W grupie A pierwsze miejsce z kompletem punktów zajęli Blokers ŁódĽ 2 (Fryczak/Kulik), którzy bez straty seta przeszli przez fazę grupow±. Z drugiego miejsca awansowali zawodnicy Top Spin Wójcin (¦liwka/Gębicki), którzy w meczu o awans z grupy pokonali parę BTS AS Bełchatów. Ostatnie miejsce w grupie zaj±ł KS Feniks Opoczno 1 (Brzeski/Jesionek/Mastalerz), którzy - jak sami przyznaj± - do Bełchatowa przyjechali przede wszystkim zbierać do¶wiadczenie, które ma procentować w kolejnych latach.

Zwycięzc± grupy B zostali z kompletem zwycięstw Blokers ŁódĽ 1 (broni±cy tytułu Mistrza Polski Skrydalewicz/Kłosiński/Bartos) przed gospodarzami turnieju, BTS AS Bełchatów 1 (Serwa/Goliński/Miara). Trzecie miejsce dla Top Spin Wójcin 2 (Koćmin/Molin/Ru¶), a czwarte zaj±ł zespół Green Energia Polska Kleczew 2 (Strugarek/Zimnowoda). 

W grupie C pierwsze miejsce zajęła para GKS Team Bełchatów (Berensztajn/Bartosiak). Drugie miejsce przypadło debiutantom TM Team Tomaszów Mazowiecki (Pogorzała/Żytek), którzy w trzech setach pokonali parę Blokers ŁódĽ 4 (Sajewicz/Tokarek). Niestety, łódzka para musiała skreczować swój ostatni pojedynek w grupie z powodu kontuzji Michała Sajewicza. Czwarte miejsce przypadło drużynie KS Feniks Opoczno (Kotfin/Marszałek). 

W grupie D walka o zajęcie pierwszego miejsca w grupie toczyła się do samego końca fazy grupowej. W bezpo¶rednim pojedynku Soccer Team Bełchatów pokonali Blokers ŁódĽ 3 (Łagiewski/Spochaczyk). Również w bezpo¶rednim pojedynku rozstrzygnięto miejsca trzecie i czwarte w grupie - Green Energia Polska Kleczew 2 pokonali 2:1 Bryzę Sztutowo. 

W niedzielę odbęd± się mecze ćwierćfinałowe. Pocz±tek o godzinie 13.00. O 15.00 i 15.30 mecze półfinałowe. 

O godzinie 16.00 odbędzie się mecz pokazowy Miksta Reprezentacji Polski kobiet i juniorów. 

O 16.30 odbędzie się mecz o 3 miejsce, a o 17.00 finał IX Mistrzostw Polski w siatkonodze Bełchatów 2015. 

Organizatorzy przewiduj± wiele atrakcji dla publiczno¶ci, m.in. występy Cheerleaders Bełchatów, a za sterami i mikrofonem występować będzie znany z prowadzenia meczów SKRY Bełchatów oraz Igrzysk Olimpijskich w Soczi DJ Ucho. 

 

Ze wszystkich meczów turnieju jest prowadzona transmisja live na portalu www.lodzkifutbol.pl oraz na profilu Łódzki Futbol na youtube. 

Organizatorami imprezy s±: Siatkonoga Polska i Bełchatowskie Towarzystwo Sportowe „AS”

Impreza odbywa się pod patronatem: Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej i Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia 

Sponsorami imprezy s±: Miasto Bełchatów, Województwo Łódzkie, LV Power Energy Drink, Przedszkoliada.pl, Hyway

Partnerami medialnymi imprezy s±: Łódzki Futbol, BelSport, Radio ESKA, DolSat i eBełchatów

 

KOMPLET WYNIKÓW

Sobota 19 grudnia 2015

Mecz nr 1) 9.00-9.20 BLOKERS ŁÓD¬ 2-FENIKS  OPOCZNO 1 - 2:0 (11:1;11:5)

Mecz nr 2) 9.20-9.40 BTS AS BEŁCHATÓW 2– TOP SPIN WÓJCIN 1 - 0:2 (8:11;11:13)

Mecz nr 3) 9.40-10.00 BLOKERS ŁÓD¬ 1-GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 2 - 2:0 (11:4;11:3)

Mecz nr 4) 10.00-10.20 BTS AS BEŁCHATÓW 1-TOP SPIN WÓJCIN 2 - 2:1 (11:3;5:11;11:8)

Mecz nr 5) 10.20-10.40 BLOKERS ŁÓD¬ 4-FENIKS OPOCZNO 2 - 2:0 (11:2;11:3)

Mecz nr 6) 10.40-11.00 GKS TEAM BEŁCHATÓW-TM TOMASZÓW MAZOWIECKI - 2:0 (11:4;11:8)

Mecz nr 7) 11.00-11.20 BLOKERS ŁÓD¬ 3-BRYZA SZTUTOWO - 2:0 (11:2;11:6) 

Mecz nr 8) 11.20-11.40 SOCCER TEAM BEŁCHATÓW-GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 1 - 2:0 (11:;11:9)

Mecz nr 9) 11.40-12.00 TOP SPIN WÓJCIN 1-BLOKERS ŁÓD¬ 2 - 0:2 (6:11;9:11)

Mecz nr 10) 12.00-12.20 FENIKS OPOCZNO 1-BTS AS BEŁCHATÓW 2 - 0:2 (3:11;1:11)

Mecz nr 11) 12.20-12.40 TOP SPIN WÓJCIN 2-BLOKERS ŁÓD¬ 1 - 0:2 (8:11;2:11)

Mecz nr 12) 12.40-13.00 GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 2-BTS AS BEŁCHATÓW 1 - 0:2 (2:11;6:11)

Mecz nr 13) 13.00-13.20 FENIKS OPOCZNO 2-GKS TEAM BEŁCHATÓW - 0:2 (2:11;6:11)

Mecz nr 14) 13.20-13.40 BLOKERS ŁÓD¬ 4 – TM TOMASZÓW MAZOWIECKI - 1:2 (6:11;11:7;7:11)

Mecz nr 15) 13.40-14.00 GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 1-BLOKERS ŁÓD¬ 3 - 0:2 (4:11;8:11)

Mecz nr 16) 14.00-14.20 BRYZA SZTUTOWO-SOCCER TEAM BEŁCHATÓW - 0:2 (2:11;5:11)

Mecz nr 17) 14.20-14.40 BLOKERS ŁÓD¬ 2-BTS AS BEŁCHATÓW 2 - 2:0 (11:3;11:3)

Mecz nr 18) 14.40-15.00 TOP SPIN WÓJCIN 1-FENIKS OPOCZNO 1 - 2:0 (11:3;11:8)

Mecz nr 19) 15.00-15.20 BLOKERS ŁÓD¬ 1-BTS AS BEŁCHATÓW 1 - 2:0 (11:5;11:7)

Mecz nr 20) 15.20-15.40 TOP SPIN WÓJCIN 2-GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 2 - 2:0 (11:2;11:7)

Mecz nr 21) 15.40-16.00 GKS TEAM BEŁCHATÓW-BLOKERS ŁÓD¬ 4 - 2:0 (11:0;11:0) walkower

Mecz nr 22) 16.00-16.20 TM TOMASZÓW MAZOWIECKI – FENIKS OPOCZNO 2 - 2:0 (11:1;11:4)

Mecz nr 23) 16.20-16.40 BLOKERS ŁÓD¬ 3-SOCCER TEAM BEŁCHATÓW - 1:2 (6:11;11:9;8:11)

Mecz nr 24) 16.40-17.00 GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 1-BRYZA SZTUTOWO - 2:1 (9:11;11:8;11:9)

 

Niedziela 20 grudnia 2015

ĆWIERĆFINAŁY

Mecz nr. 25) 13.00 BLOKERS ŁódĽ 2 (Fryczak,Kulik) - BTS AS BEŁCHATÓW 1 (Serwa,Goliński,Miara)

Mecz nr. 26) 13.30 BLOKERS ŁÓD¬ 1 (Skrydalewicz,Kłosiński, Bartos) - TOP SPIN WÓJCIN 1 (¦liwka,Gębicki)

Mecz nr 27) 14.00 GKS TEAM Bełchatów (Berensztajn,Bartosiak) - BLOKERS ŁódĽ 3 (Spochaczyk,Łagiewski)

Mecz nr 28) 14.30 SOCCER TEAM Bełchatów (Popek,Sadzyński,Fonfara) – TM Tomaszów Maz. (Pogorzała,Żytek)

 

PÓŁFINAŁY

Mecz nr 29) 15.00 wygrany z meczu nr.25-wygrany z meczu nr.26

Mecz nr 30) 15.30 wygrany z meczu nr.27-wygrany z meczu nr.28

 

MECZ O 3. MIEJSCE

Mecz nr 31) 16.30 przegrany z meczu nr.29-przegrany z meczu nr.30

 

FINAŁ

Mecz nr.32) 17.00 wygrany z meczu nr.29-wygrany z meczu nr.30




Powrót