cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



MISTRZOWIE Z KARTUZ POLEGLI. FOOTVOLLEY MA NOWEGO MISTRZA!!!

W miniony weekend na plaży w Charzykowach rozegrano III Mistrzostwa Polski w Footvolley. Do udziału w imprezie zgłosiło się 15 par z całej Polski, w tym najwyżej notowane zespoły w kraju – aktualni mistrzowie Polski Mściwoj Kartuzy (Sebastian Letniowski, Tomasz Broner) i ubiegłoroczni zdobywcy Pucharu Polski Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński).


W pierwszym dniu zawodów obyło się bez większych niespodzianek i faworyci bez trudu awansowali do ćwierćfinałów. Za to w niedzielę mieliśmy kilka zaskakujących rozstrzygnięć. Już w ćwierćfinale z turniejem pożegnali się Blokersi 1 Łódź (Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz), którzy ulegli kolegom z tego samego teamu Blokersom 2 Łódź (Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz). Jeszcze większa niespodziankę Blokersi 2 sprawili w półfinale eliminując dwukrotnych triumfatorów mistrzostw Polski Mściwoja Kartuzy. - Wreszcie znaleźliśmy pogromcę i trzeba się z tym pogodzić. Przegraliśmy z drużyną danego dnia lepszą od nas i pretensje możemy mieć tylko do siebie - powiedział po meczu Tomasz Broner (Mściwoj). W drugim półfinale mieliśmy kolejną sensację. Zdobywcy Pucharu Polski z ubiegłego roku - Tuks Dach Starogard Gdański przegrali z najniżej dotąd notowaną parą Blokersów (Marcin Łagiewski, Kamil Bartos) i finał stal się wewnętrzną sprawą łodzian.

W spotkaniu o trzecie miejsce doszło do starcia uważanych, przed rozpoczęciem turnieju, za głównych faworytów do zdobycia złotych medali duetów Broner - Letniowski z braćmi Szopińskimi. Zdecydowanie więcej sił na ostatni mecz zachowali ci pierwsi, którzy po zwycięstwie 2:0 zapewnili sobie trzecie miejsce w zawodach.

Rozgrywany przy komplecie publiczności finał pokazał jak piękną dyscypliną sportu jest footvolley. Pomimo bardzo wietrznej pogody nie brakowało efektownych zagrań, sztuczek technicznych i zaciętej walki o każdą piłkę. Mecz lepiej rozpoczęli Blokersi 5 ale doświadczenie Blokersów 2 zaprocentowało w końcówce spotkania i to oni cieszyli się z wywalczenia tytułu mistrzów Polski. - Nie spodziewałem się, że na trzydzieste urodziny sprawię sobie tak wspaniały prezent - powiedział po zakończeniu finału szczęśliwy Łukasz Fryczak.         

 

SOBOTA 13.07.2013

 

MECZ 1 (10:00): MŚCIWOJ Kartuzy - BŁAŻEJÓWKA.PL Szczecin 2:0 (15:9, 15:3)

MECZ 2 (10:00): TUKS DACH Starogard - SPORT-CLUB.PL Chojnice 2:0 (15:8, 15:10)

MECZ 3 (10:25): BLOKERS 1 Łódź - FRISK Chojnice 2:0 (15:13, 15:9)

MECZ 4 (10:25): AUTO24 Chojnice - SZTUTOZZERIA Sztutowo 2:0 (15:0, 15:0)

MECZ 5 (10:50): BLOKERS 2 Łódź - BLOKERS 4 Łódź 1:2 (10:15, 15:13, 8:15)

MECZ 6 (10:50): DREWTRANS 2 Chojnice – BLOKERS 5 Łódź 1:2 (7:15, 15:14, 13:15)

MECZ 7 (11:15): BLOKERS 1 Łódź - MŁODZIEŻOWCY Gdańsk 2:0 (15:6, 15:11)

MECZ 8 (11:15): MŚCIWOJ Kartuzy - SZTUTOZZERIA Sztutowo 2:0 (15:0, 15:0)

MECZ 9 (11:40): TUKS DACH Starogard - BLOKERS 4 Łódź 2:0 (15:6, 15:12)

MECZ 10 (11:40): FRISK Chojnice - BLOKERS 5 Łódź 1:2 (15:13, 7:15, 9:15)

MECZ 11 (12:05): AUTO24 Chojnice - BŁAŻEJÓWKA.PL Szczecin 2:0 (15:11, 15:8)

MECZ 12 (12:05): BLOKERS 2 Łódź - TOROTRANS Chojnice 2:1 (15:8, 9:15, 15:9)

MECZ 13 (12:30): MŚCIWOJ Kartuzy - TURNIEJE.INFO Team 2:0 (15:5, 15:9)

MECZ 14 (12:30): DREWTRANS 2 Chojnice - MŁODZIEŻOWCY Gd. 2:0 (15:10, 15:10)

MECZ 15 (15:00): TUKS DACH Starogard - TOROTRANS Chojnice        2 :1 (15:6, 7:15, 15:8

MECZ 16 (15:00): AUTO24 Chojnice - TURNIEJE.INFO Team 2:0 (15:13, 15:7)

MECZ 17 (15:25): BLOKERS 1 Łódź - BLOKERS 5 Łódź 0:2 (12:15, 14:15)

MECZ 18 (15:25): DREWTRANS 2 Chojnice - FRISK Chojnice 2:0 (15:11, 15:5)

MECZ 19 (15:50): BŁAŻEJÓWKA.PL Sz – TURNIEJE.INFO Team 1:2 (15:10, 13:15, 12:15)

MECZ 20 (15:50): BLOKERS 2 Łódź - SPORT-CLUB.PL Chojnice 2:0 (15:6, 15:4)

MECZ 21 (16:15): TOROTRANS Chojnice - BLOKERS 4 Łódź 2:1 (8:15, 15:13, 15:10

MECZ 22 (16:15): BLOKERS 5 Łódź - MŁODZIEŻOWCY Gdańsk 2:0 (15:11, 15:6)

MECZ 23 (16:40): BLOKERS 1 Łódź - DREWTRANS 2 Chojnice 2:0 (15:7, 15:12)

MECZ 24 (16:40): TURNIEJE.INFO Team - SZTUTOZZERIA Sztutowo   2:0 (15:0, 15:0)

MECZ 25 (17:05): FRISK Chojnice - MŁODZIEŻOWCY Gdańsk 0:2 (8:15, 14:15)

MECZ 26 (17:05): BLOKERS 4 Łódź - SPORT-CLUB.PL Chojnice 2:0 (15:7, 15:13)

MECZ 27 (17:30): TUKS DACH Starogard - BLOKERS 2 Łódź 2:1 (13:15, 15:13, 15:6)

MECZ 28 (17:30): BŁAŻEJÓWKA.PL Sz. – SZTUTOZZERIA Sztutowo 2:0 (15:0, 15:0)

MECZ 29 (17:55): TOROTRANS Chojnice - SPORT-CLUB.PL Chojnice 2:0 (15:9, 15:6)

MECZ 30 (17:55): MŚCIWOJ Kartuzy - AUTO24 Chojnice 2:0 (15:3, 15:8)

 

KOLEJNOŚĆ W GRUPACH

GRUPA A

1. Mściwoj Kartuzy            4        12      8:0

2. Auto 24 Chojnice           4        9        6:2

3. Turnieje.info Team         4        5        4:5

4. Błażejówka.pl Szczecin   4        3        3:6

5. Sztutozzeria Sztutowo     4        0        0:8

 

GRUPA B

1. Tuks Dach Starogard Gd. 4        10      8:2

2. Blokers 2 Łódź              4        5        6:5

3. Torotrans Chojnice         4        5        6:5

4. Blokers 4 Łódź              4        5        5:5

5. Sport-Club.pl Chojnice    4        0        0:8

 

GRUPA C

1. Blokers 5 Łódź              4        10      8:2

2. Blokers 1 Łódź              4        9        6:2

3. Drewtrans 2 Chojnice      4        6        5:4

4. Młodzieżowcy Gdańsk     4        3        2:6

5. Frisk Chojnice               4        0        1:8

* mecze, punkty, sety wygrane, sety przegrane

 

NIEDZIELA 14.07.2013

 

ĆWIERĆFINAŁY

MECZ 31 (10:00): MŚCIWOJ Kartuzy – TOROTRANS Chojnice 2:0 (15:10, 15:10)

Sebastian Letniowski, Tomasz Broner – Sebastian Kartuszyński, Michał Kartuszyński

MECZ 32 (10:30): BLOKERS 2 Łódź – BLOKERS 1 Łódź 2:1 (15:14, 14:15, 15:13)

Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz – Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz

MECZ 33 (11:00): TUKS DACH Starogard Gd. – DREWTRANS 2 Chojnice 2:1 (15:13, 12:15, 15:13) Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński – Mariusz Kaźmierczak, Tomasz Kriezel

MECZ 34 (11:30): BLOKERS 5 Łódź – AUTO 24 Chojnice 2:1 (9:15, 15:7, 15:8 )

Marcin Łagiewski, Kamil Bartos – Karol Lewandowski, Siergiej Jaraszewicz

PÓŁFINAŁY

MECZ 35 (12.00): MŚCIWOJ Kartuzy – BLOKERS 2 Łódź 0:2 (13:15, 10:15)

Sebastian Letniowski, Tomasz Broner - Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz

MECZ 36 (12:30): TUKS DACH Starogard Gd. - BLOKERS 5 Łódź 1:2 (10:15, 15:13, 9:15)

Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński – Marcin Łagiewski, Kamil Bartos

MECZ O 3. MIEJSCE

MECZ 37 (16.30): MŚCIWOJ Kartuzy - TUKS DACH Starogard Gd. 2:0 (15:10, 15:13)

Sebastian Letniowski, Tomasz Broner – Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński

FINAŁ

MECZ 38 (17:00): BLOKERS 2 Łódź - BLOKERS 5 Łódź 2:1 (7:15, 15:10, 15:7)

Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz - Marcin Łagiewski, Kamil Bartos

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA III MP W FOOTVOLLEY CHARZYKOWY 2013

1. BLOKERS 2 Łódź (Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz)

2. BLOKERS 5 Łódź (Marcin Łagiewski, Kamil Bartos)

3. MŚCIWOJ Kartuzy (Sebastian Letniowski, Tomasz Broner)

4. TUKS DACH Starogard Gd. (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński)

5. BLOKERS 1 Łódź (Michał Kłosiński/Marcin Skrydalewicz)

6. AUTO24 Chojnice (Karol Lewandowski/Siergiej Jaraszewicz)

7. DREWTRANS 2 Chojnice (Mariusz Kaźmierczak/Tomasz Kriezel)

8. TOROTRANS Chojnice (Sebastian Kartuszyński/Michał Kartuszyński)

9. TURNIEJE.INFO Team (Jan Paradowski/Damian Wasiejko)

10. BLOKERS 4 Łódź (Mateusz Spochaczyk/Tomasz Wyderka)

11. BŁAŻEJÓWKA.PL Szczecin (Marcin Błażowski/Łukasz Nowak)

12. MŁODY MŚCIWOJ MŁODZIEŻOWCY Gdańsk (Juliusz Letniowski/Marek Cirkowski)

13. FRISK Chojnice (Jakub Mączyński/Michaił Sundejew)

14. SPORT-CLUB.PL Chojnice (Maciej Kuczkowski/Błażej Rosiński)

15. SZTUTOZZERIA Sztutowo (Paweł Dzieciuch/Rafał Kłosiński)

 

Relacje video z III Mistrzostw Polski w Footvolley:

http://www.youtube.com/watch?v=Cfe86R5hHUU

https://www.youtube.com/watch?v=eeDyFKwob1c

https://www.youtube.com/watch?v=5ntNsmxvWKE 

 

Promotorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach.

Sponsorami III Mistrzostw Polski w Footvolley Charzykowy 2013 byli:

Hotel Aubrecht****

Westpol Teeuwissen

The North Face

F.H.U. Patrycja




Powrót