cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



GRUPY i PLAN GIER

Philipiak Footvolley Polish Open 2014 w Charzykowach

coraz bliżej. Znamy już podział grup i plan gier turnieju, który odbędzie się w najbliższy weekend. 


GRUPA A

Blokers Łódź 1 (Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz)

Niemcy (Jakob Domke, Dennis Weber)

Auto 24 Urbaniak Chojnice (Siarhei Yarashevich, Karol Lewandowski)

Blazejowka.pl 1 (Marcin Błażowski, Marcin Tylutki)

Włochy (Francesco Mimola, Angelo Paradiso)

 

GRUPA B

Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński)

Blokers Łódź 3 (Marcin Łagiewski, Mateusz Spochaczyk)

Brazylia (Hiltinho, Rodrigo Lacraia)

Blazejowka.pl 2 (Arkadiusz Stępień, Paweł Markiewicz)

Holandia 2 (Kaspar Schlebusch, Mark de Vreede)

 

GRUPA C

Holandia 1 (Marcel Birza, Emiel Birza)

Blokers Łódź 2 (Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz)

Turnieje.info Team (Jan Paradowski, Damian Wasiejko)

Norwegia (Christian Furnes, Kjell Knutsen)

Restauracja Małe Swory (Michał Kartuszyński, Mateusz Frymark)

 

SOBOTA 12.07.2014

MECZ 1 (10:00 – boisko 1): Blokers Łódź 1 – Niemcy

MECZ 2 (10:00 – boisko 2): Tuks Dach Starogard Gd. – Blokers Łódź 3

MECZ 3 (10:30 – boisko 1): Restauracja Małe Swory – Blokers Łódź 2

MECZ 4 (10:30 – boisko 2): Auto 24 Urbaniak Chojnice – Blazejowka.pl 1

MECZ 5 (11:00 – boisko 1): Brazylia – Blazejowka.pl 2

MECZ 6 (11:00 – boisko 2): Holandia 1 – Norwegia

MECZ 7 (11:30 – boisko 1): Włochy – Blokers Łódź 1

MECZ 8 (11:30 – boisko 2): Holandia 2 – Tuks Dach Starogard Gd.

MECZ 9 (12:00 – boisko 1): Niemcy – Auto 24 Urbaniak Chojnice

MECZ 10 (12:00 – boisko 2): Turnieje.info Team – Restauracja Małe Swory

MECZ 11 (12:30 – boisko 1): Blokers Łódź 3 – Brazylia

MECZ 12 (12:30 – boisko 2): Blokers Łódź 2 – Holandia 1

MECZ 13 (13:00 – boisko 1): Włochy – Blazejowka.pl 1

MECZ 14 (13:00 – boisko 2): Holandia 2 – Blazejowka.pl 2

MECZ 15 (13:30 – boisko 1): Turnieje.info Team – Norwegia

MECZ 16 (13:30 – boisko 2): Blokers Łódź 1 – Auto 24 Urbaniak Chojnice

 

14:00-15:00 PRZERWA TECHNICZNA

 

MECZ 17 (15:00 – boisko 1): Tuks Dach Starogard Gd. – Brazylia

MECZ 18 (15:00 – boisko 2): Restauracja Małe Swory – Holandia 1

MECZ 19 (15:30 – boisko 1): Niemcy – Włochy

MECZ 20 (15:30 – boisko 2): Blokers Łódź 3 – Holandia 2

MECZ 21 (16:00 – boisko 1): Blokers Łódź 2 – Turnieje.info Team

MECZ 22 (16:00 – boisko 2): Blokers Łódź 1 – Blazejowka.pl 1

MECZ 23 (16:30 – boisko 1): Tuks Dach Starogard Gd. – Blazejowka.pl 2

MECZ 24 (16:30 – boisko 2): Restauracja Małe Swory – Norwegia

MECZ 25 (17:00 – boisko 1): Brazylia – Holandia 2

MECZ 26 (17:00 – boisko 2): Auto 24 Urbaniak Chojnice – Włochy

MECZ 27 (17:30 – boisko 1): Holandia 1 – Turnieje.info Team

MECZ 28 (17:30 – boisko 2): Blazejowka.pl 1 – Niemcy

MECZ 29 (18:00 – boisko 1): Blazejowka.pl 2 – Blokers Łódź 3

MECZ 30 (18:00 – boisko 2): Norwegia – Blokers Łódź 2

 

NIEDZIELA 13.07.2014

ĆWIERĆFINAŁY

MECZ 31 (11:00 – boisko 1): ZWYCIĘZCA GRUPY A - TRZECIE MIEJSCE GRUPY B lub C

MECZ 32 (11:30 – boisko 1): DRUGIE MIEJSCE GRUPY B - DRUGIE MIEJSCE GRUPY C

MECZ 33 (12:00 – boisko 1): ZWYCIĘZCA GRUPY B - TRZECIE MIEJSCE GRUPY A lub C

MECZ 34 (12:30 – boisko 1): ZWYCIĘZCA GRUPY C - DRUGIE MIEJSCE GRUPY A

 

13:00-15:00 PRZERWA TECHNICZNA

 

PÓŁFINAŁY

MECZ 35 (15.00 – boisko 1): ZWYCIĘZCA MECZU 31 - ZWYCIĘZCA MECZU 32

MECZ 36 (15:30 – boisko 1): ZWYCIĘZCA MECZU 33 - ZWYCIĘZCA MECZU 34

 

MECZ O 3. MIEJSCE

MECZ 37 (16.30 – boisko 1): PRZEGRANY MECZU 35 - PRZEGRANY MECZU 36

 

FINAŁ

MECZ 38 (17:00 – boisko 1): WYGRANY MECZU 35 - WYGRANY MECZU 36




Powrót