cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



PHILIPIAK FOOTVOLLEY POLISH OPEN 2014 - CHARZYKOWY (MECZE GRUPOWE)

Zakończył się pierwszy dzień  Wyniki spotkań i klasyfikacja w grupach poniżej.


SOBOTA 12.07.2014

MECZ 1 (10:00 – boisko 1): Blokers Łódź 1 – Niemcy 0:2 (8:15, 13:15)

MECZ 2 (10:00 – boisko 2): Tuks Dach Starogard Gd. – Blokers Łódź 3 2:0 (15:11, 15:10) 

MECZ 3 (10:30 – boisko 1): Restauracja Małe Swory – Blokers Łódź 2 1:2 (13:15, 15:3, 9:15)

MECZ 4 (10:30 – boisko 2): Auto 24 Urbaniak Chojnice – Blazejowka.pl 1 2:1 (9:15, 15:7, 16:14)

MECZ 5 (11:00 – boisko 1): Brazylia – Blazejowka.pl 2:0 (15:1, 15:2)

MECZ 6 (11:00 – boisko 2): Holandia 1 – Norwegia 2:0 (15:8, 15:9)  

MECZ 7 (11:30 – boisko 1): Włochy – Blokers 1 Łódź 2:0 (15:4, 15:5)

MECZ 8 (11:30 – boisko 2): Holandia 2 – Tuks Dach Starogard Gd. 2:1 (15:9, 13:15, 15:11) 

MECZ 9 (12:00 – boisko 1): Niemcy – Auto 24 Urbaniak Chojnice 2:0 (15:7, 15:7)

MECZ 10 (12:00 – boisko 2): Turnieje.info Team – Restauracja Małe Swory 0:2 (11:15, 2:15)

MECZ 11 (12:30 – boisko 1): Blokers Łódź 3 – Brazylia 0:2 (2:15, 5:15)

MECZ 12 (12:30 – boisko 2): Blokers Łódź 2 – Holandia 1 0:2 (9:15, 6:15)

MECZ 13 (13:00 – boisko 1): Włochy – Blazejowka.pl 1 2:0 (15;8, 15:8)

MECZ 14 (13:00 – boisko 2): Holandia 2 – Blazejowka.pl 2 2:0 (15:9, 15:10)

MECZ 15 (13:30 – boisko 1): Turnieje.info Team – Norwegia 0:2 (6:15, 9:15)

MECZ 16 (13:30 – boisko 2): Blokers Łódź 1 – Auto 24 Urbaniak Chojnice 2:0 (15:14, 15:3)

MECZ 17 (15:00 – boisko 1): Tuks Dach Starogard Gd. – Brazylia 0:2 (11:15, 11:15)

MECZ 18 (15:00 – boisko 2): Restauracja Małe Swory – Holandia 1 0:2 (11:15, 5:15)

MECZ 19 (15:30 – boisko 1): Niemcy – Włochy 0:2 (8:15, 11:15)

MECZ 20 (15:30 – boisko 2): Blokers Łódź 3 – Holandia 2 0:2  (5:15, 11:15)

MECZ 21 (16:00 – boisko 1): Blokers Łódź 2 – Turnieje.info Team  2:0 (15:5, 15:10)

MECZ 22 (16:00 – boisko 2): Blokers Łódź 1 – Blazejowka.pl 1  2:0 (15:8, 15:11)

MECZ 23 (16:30 – boisko 1): Tuks Dach Starogard Gd. – Blazejowka.pl 2  2:0 (15:5, 15:8)

MECZ 24 (16:30 – boisko 2): Restauracja Małe Swory – Norwegia  0:2 (9:15, 8:15)

MECZ 25 (17:00 – boisko 1): Brazylia – Holandia 2  2:0 (15:7, 15:4)

MECZ 26 (17:00 – boisko 2): Auto 24 Urbaniak Chojnice – Włochy  0:2 (8:15, 10:15)

MECZ 27 (17:30 – boisko 1): Holandia 1 – Turnieje.info Team  2:0 (15:4, 15:11)

MECZ 28 (17:30 – boisko 2): Blazejowka.pl 1 – Niemcy  0:2 (13:15, 11:15)

MECZ 29 (18:00 – boisko 1): Blazejowka.pl 2 – Blokers Łódź 3  1:2 (7:15, 15:10, 3:15)

MECZ 30 (18:00 – boisko 2): Norwegia – Blokers Łódź 2 2:1 (8:15, 15:12, 17:15)

 

GRUPA A

1. Włochy (Francesco Mimola, Angelo Paradiso) - punkty 12, sety 8:0

2. Niemcy (Jakob Domke, Dennis Weber) - punkty 9, sety 6:2

3. Blokers Łódź 1 (Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz) - punkty 6, sety 4:4

4. Auto 24 Urbaniak Chojnice (Siarhei Yarashevich, Karol Lewandowski) - punkty 2, sety 2:7 

5. Blazejowka.pl 1 (Marcin Błażowski, Marcin Tylutki) - punkty 0, sety 0:8

 

GRUPA B

1. Brazylia (Hiltinho, Rodrigo Lacraia) - punkty 12, sety 8:0

2. Holandia 2 (Kaspar Schlebusch, Mark de Vreede) - punkty 8, sety 6:3

3. Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński) - punkty 6, sety 5:4

4. Blokers Łódź 3 (Marcin Łagiewski, Mateusz Spochaczyk) - - punkty 2, sety 2:7

5. Blazejowka.pl 2 (Arkadiusz Stępień, Paweł Markiewicz) - punkty 0, sety 1:8

 

GRUPA C

1. Holandia 1 (Marcel Birza, Emiel Birza) - punkty 12, sety 8:0

2. Norwegia (Christian Furnes, Kjell Knutsen) - punkty 9, sety 6:3

3. Blokers Łódź 2 (Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz) - punkty 5, sety 5:5

4. Restauracja Małe Swory (Michał Kartuszyński, Mateusz Frymark) - punkty 3, sety 2:6

5. Turnieje.info Team (Jan Paradowski, Damian Wasiejko) - punkty 0, sety 0:8




Powrót