cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



PHILIPIAK FOOTVOLLEY POLISH OPEN 2014 CHARZYKOWY- PODSUMOWANIE

Takiej imprezy footvolleya w Polsce jeszcze nie było!!! Brazylijczycy, Włosi, Holendrzy, Niemcy, Norwegowie, Białorusin i najlepsze drużyny z Polski stworzyli wspólnie niezapomniany spektakl podczas Philipiak Footvolley Polish Open 2014 w Charzykowach. 


PFPO 2014 to turniej o randze mistrzostw Polski, który w ubiegłych latach organizowano wyłącznie w krajowej obsadzie. W tym roku organizatorzy zrobili milowy krok do przodu i na pięknej charzykowskiej plaży pojawili się prawdziwi wirtuozi footvolleya. 

- Nie obroniliśmy tytułu z ubiegłego roku, ale nie jesteśmy smutni, bo mieliśmy okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami na świecie i to było niesamowite przeżycie - mówił po zakończeniu turnieju mistrz Polski z roku 2013 Łukasz Fryczak (Blokers Łódź).

Okolo 2 tysiące widzów, zgromadzonych na trybunach co kilka minut gorącymi owacjami nagradzało fruwających nad siatką Brazylijczyków Hiltinho i Rodrigo. Ekwilibrystyczne sztuczki kilka razy zaprezentował też Holender Kaspar Schlebusch, widowiskowo grali Włosi, Niemcy i Norwegowie.

Najwyżej sklasyfikowane polskie pary to Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian i Mateusz Szopińscy) oraz Blokers Łódź (Łukasz Fryczak, Marcin Sajewicz), które zajęły odpowiednio siódme i ośme miejsce.

 

PFPO 2014 - KOLEJNOŚĆ:

1. Brazylia (Hiltinho, Rodrigo Lacraia)

2. Włochy (Francesco Mimola, Angelo Paradiso)

3. Holandia 1 (Marcel Birza, Emiel Birza) 

4. Holandia 2 (Kaspar Schlebusch, Mark de Vreede)

5. Niemcy (Jakob Domke, Dennis Weber)

6. Norwegia (Christian Furnes, Kjell Knutsen) 

7. Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński)

8. Blokers Łódź 1 (Łukasz Fryczak, Marcin Sajewicz)

 

PHILIPIAK FOOTVOLLEY POLISH OPEN 2014 - CHARZYKOWY

KOMPLET WYNIKÓW:

SOBOTA 12.07.2014

Blokers Łódź 1 – Niemcy 0:2 (8:15, 13:15)

Tuks Dach Starogard Gd. – Blokers Łódź 3 2:0 (15:11, 15:10) 

Restauracja Małe Swory – Blokers Łódź 2 1:2 (13:15, 15:3, 9:15)

Auto 24 Urbaniak Chojnice – Blazejowka.pl 1 2:1 (9:15, 15:7, 16:14)

Brazylia – Blazejowka.pl 2:0 (15:1, 15:2)

Holandia 1 – Norwegia 2:0 (15:8, 15:9)  

Włochy – Blokers 1 Łódź 2:0 (15:4, 15:5)

Holandia 2 – Tuks Dach Starogard Gd. 2:1 (15:9, 13:15, 15:11) 

Niemcy – Auto 24 Urbaniak Chojnice 2:0 (15:7, 15:7)

Turnieje.info Team – Restauracja Małe Swory 0:2 (11:15, 2:15)

Blokers Łódź 3 – Brazylia 0:2 (2:15, 5:15)

Blokers Łódź 2 – Holandia 1 0:2 (9:15, 6:15)

Włochy – Blazejowka.pl 1 2:0 (15;8, 15:8)

Holandia 2 – Blazejowka.pl 2 2:0 (15:9, 15:10)

Turnieje.info Team – Norwegia 0:2 (6:15, 9:15)

Blokers Łódź 1 – Auto 24 Urbaniak Chojnice 2:0 (15:14, 15:3)

Tuks Dach Starogard Gd. – Brazylia 0:2 (11:15, 11:15)

Restauracja Małe Swory – Holandia 1 0:2 (11:15, 5:15)

Niemcy – Włochy 0:2 (8:15, 11:15)

Blokers Łódź 3 – Holandia 2 0:2  (5:15, 11:15)

Blokers Łódź 2 – Turnieje.info Team  2:0 (15:5, 15:10)

Blokers Łódź 1 – Blazejowka.pl 1  2:0 (15:8, 15:11)

Tuks Dach Starogard Gd. – Blazejowka.pl 2  2:0 (15:5, 15:8)

Restauracja Małe Swory – Norwegia  0:2 (9:15, 8:15)

Brazylia – Holandia 2  2:0 (15:7, 15:4)

Auto 24 Urbaniak Chojnice – Włochy  0:2 (8:15, 10:15)

Holandia 1 – Turnieje.info Team  2:0 (15:4, 15:11)

Blazejowka.pl 1 – Niemcy  0:2 (13:15, 11:15)

Blazejowka.pl 2 – Blokers Łódź 3  1:2 (7:15, 15:10, 3:15)

Norwegia – Blokers Łódź 2 2:1 (8:15, 15:12, 17:15)

 

GRUPA A

1. Włochy (Francesco Mimola, Angelo Paradiso) - punkty 12, sety 8:0

2. Niemcy (Jakob Domke, Dennis Weber) - punkty 9, sety 6:2

3. Blokers Łódź 1 (Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz) - punkty 6, sety 4:4

4. Auto 24 Urbaniak Chojnice (Siarhei Yarashevich, Karol Lewandowski) - punkty 2, sety 2:7 

5. Blazejowka.pl 1 (Marcin Błażowski, Marcin Tylutki) - punkty 0, sety 0:8

 

GRUPA B

1. Brazylia (Hiltinho, Rodrigo Lacraia) - punkty 12, sety 8:0

2. Holandia 2 (Kaspar Schlebusch, Mark de Vreede) - punkty 8, sety 6:3

3. Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński) - punkty 6, sety 5:4

4. Blokers Łódź 3 (Marcin Łagiewski, Mateusz Spochaczyk) - - punkty 2, sety 2:7

5. Blazejowka.pl 2 (Arkadiusz Stępień, Paweł Markiewicz) - punkty 0, sety 1:8

 

GRUPA C

1. Holandia 1 (Marcel Birza, Emiel Birza) - punkty 12, sety 8:0

2. Norwegia (Christian Furnes, Kjell Knutsen) - punkty 9, sety 6:3

3. Blokers Łódź 2 (Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz) - punkty 5, sety 5:5

4. Restauracja Małe Swory (Michał Kartuszyński, Mateusz Frymark) - punkty 3, sety 2:6

5. Turnieje.info Team (Jan Paradowski, Damian Wasiejko) - punkty 0, sety 0:8

 

ĆWIERĆFINAŁY

WŁOCHY - TUKS DACH STAROGARD GDAŃSKI 2:0 (15:10, 15:5)

HOLANDIA 2 - NORWEGIA 2:0 (15:10, 15:10)

BRAZYLIA - BLOKERS ŁÓDŹ 1 2:0 (15:5, 15:3)

HOLANDIA 1 - NIEMCY 2:1 (13:15, 15:12, 15:11)

PÓŁFINAŁY

WŁOCHY - HOLANDIA 2 2:0 (15:8, 15:12)

BRAZYLIA - HOLANDIA 1 2:0 (15:1, 15:5)

MECZ O 3. MIEJSCE

HOLANDIA 2 - HOLANDIA 1 0:2 (10:15, 13:15) 

FINAŁ

BRAZYLIA - WŁOCHY 2:0 (15:5, 15:4)




Powrót