cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



I PUCHAR POLSKI W FOOTVOLLEY DLA BRACI SZOPIŃSKICH

 

Przez dwa dni w Sztutowie czternaście

drużyn rywalizowało o pierwszy Puchar Polski w Footvolley. 



Zgodnie z rankingiem tegorocznych Mistrzostw Polski, dwie najlepsze drużyny zostały rozstawione w Pucharze Polski (R1 - MŚCIWOJ Kartuzy, R2 - BLOKERS Łódź 1). Końcowy wynik obu rozstawionych zespołów należy uznać za największe rozczarowanie turnieju. BLOKERS 1 odpadli już w ćwierćfinale, natomiast MŚCIWOJ odpadł o jedną fazę dalej (Półfinał).



Największą niespodzianka turnieju okazali się jego finaliści (TUKS DACH Starogard Gdański i BLOKERS Łódź 2).

Łukasz Fryczak i Michał Sajewicz (BLOKERS Łódź 2) pokazują, że sukces w tym sporcie w naszym kraju buduje się pracą na treningach oraz że można wygrywać z każdym (jako jedyni potrafili dwukrotnie pokonać Mistrzów Polski, eliminując ich z turnieju). 



Zwycięzcy I Pucharu Polski w Footvolley, Bracia Adrian i Mateusz Szopińscy (TUKS DACH) przyjechali na turniej swoim Oplem Vectra, który służył im nie tylko jako środek transportu, ale także miejsce noclegowe. Nie od dziś
wiadomo, że sukces rodzi się w bólach i bracia Szopińscy są tego najlepszym przykładem.

Dodajmy, że Mateusz Szopiński został najlepszym zawodnikiem historycznego Pucharu Polski w footvolley.



Impreza w Sztutowie była pierwszą, z której przeprowadziliśmy internetową transmisję telewizyjną (od fazy półfinałowej).

Turniej został zorganizowany dzięki zaangażowaniu promotora lokalnego Siatkonoga Polska, firmy Press 2 Play z jej prezesem, Krzysztofem Szostakiem na czele. Patronatem imprezę objął wójt gminy Sztutowo, Pan Stanisław Kochanowski. Głównym sponsorem turnieju był: LOTOS, partnerem: LAS VEGAS Power Energy Drink a partnerami medialnymi: Pomorskifutbol.pl, 4ma.tv, Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki.



Na koniec, nie da się pominąć  największej ozdoby turnieju w Sztutowie. BLOKERS GIRLS, jeżdżące za swoimi ulubieńcami na turnieje Siatkonoga Polska, są niewątpliwą ozdobą drużyny Blokersów, ale także turniejów przez nas organizowanych. Dziękujemy, że jesteście i liczymy na więcej!



KOMPLET WYNIKÓW I PUCHARU POLSKI W FOOTVOLLEY - SZTUTOWO 2012

MECZ 30:  FINAŁ: BLOKERS Łódź 2-TUKS DACH Starogard Gdański FINAŁ 1:2
(15:9,10:15,11:15)

MECZ 29: MŚCIWOJ Kartuzy-HUPKAS.PL Jantar  MECZ O 3. MIEJSCE 2:0
(15:9,15:10)

MECZ 28: TUKS DACH Starogard Gdański-HUPKAS.PL Jantar PÓŁFINAŁ 2:1
(7:15,15:12,16:14)

MECZ 27: BLOKERS Łódź 2-MŚCIWOJ Kartuzy PÓŁFINAŁ 2:1 (15:9,8:15,15:13)

MECZ 26: BLOKERS U23-HUPKAS.PL Jantar ĆWIERĆFINAŁ 1:2 (11:15,15:9,10:15)

MECZ 25: BLOKERS Łódź 1-MŚCIWOJ Kartuzy ĆWIERĆFINAŁ 0:2 (13:15,8:15)

MECZ 24: BLOKERS Łódź 3-HUPKAS.PL 0:2 (9:15,10:15)

MECZ 23: MŚCIWOJ Kartuzy-SZTUTOZZERIA 2:1 (11:15,15:7,15:7)

MECZ 22: TUKS DACH Starogard Gdański - BLOKERS Łódź 1 (ĆWIERĆFINAŁ) 2:0
(15:10,15:9)

MECZ 21: BLOKERS Łódź 2 - BLOKERS Łódź U-23 (ĆWIERĆFINAŁ) 2:0 (15:7,15:8)

MECZ 20: HEMAKO JUNIOR PLUS Sztutowo-HUPKAS.PL Jantar 0:2 (10:15,8:15)

MECZ 19: DREW TRANS II-GINTER Chojnice-BLOKERS Łódź 3 0:2 (13:15,7:15)

MECZ 18: MOC Sztutowo-SZTUTOZZERIA 1:2 (9:15,15:9,13:15)

MECZ 17: SZTUTOWSKIELATO.PL-MŚCIWOJ Kartuzy 0:2 (7:15,6:15)

MECZ 16: WOLNY LOS DLA- HEMAKO JUNIOR PLUS Sztutowo 

MECZ 15: DREW TRANS II-GINTER Chojnice - ŻUŁAWY Nowy Dwór Gdański 2:1
(15:8,12:15,15:5)

MECZ 14: MOC Sztutowo - HEMAKO Sztutowo 2:1 (12:15,15:9,15:12)

MECZ 13: WOLNY LOS DLA - SZTUTOWSKIELATO.PL

MECZ 12: HUPKAS.PL Jantar - BLOKERS ŁÓDŹ 1 0:2 (8:15,6:15)

MECZ 11: TUKS DACH Starogard Gdański-BLOKERS Łódź 3 2:0 (15:12,15:6)

MECZ 10: SZTUTOZZERIA-BLOKERS Łódź U-23 1:2 (6:15,15:11,12:15)

MECZ 9: MŚCIWOJ KARTUZY - BLOKERS Łódź 2 1:2 (15:5,9:15,15:17)

MECZ 8: R15-BLOKERS Łódź 1 (R2) - WOLNY LOS

MECZ 7: SZTUTOWSKIELATO.PL (R7)-HUPKAS.PL Jantar (R10) 0:2 (9:15,5:15)

MECZ 6: BLOKERS Łódź 3 (R11)-MOC Sztutowo (R6) 2:0 (15:14,15:12)

MECZ 5: TUKS DACH Starogard Gdański (R3)-HEMAKO Sztutowo (R14) 2:0
(15:0,15:0 walkower)

MECZ 4: BLOKERS Łódź U-23 (R13)-DREW TRANS II-GINTER Chojnice (R4) 2:0 (15:14,15:7)

MECZ 3: ŻUŁAWY Nowy Dwór Gdański (R5)-SZTUTOZZERIA (R12) 0:2 (11:15, 10:15)

MECZ 2: HEMAKO JUNIOR PLUS Sztutowo (R9)-BLOKERS Łódź 2 (R8) 0:2 (6:15,
2:15)

MECZ 1: MŚCIWOJ Kartuzy (R1)-R16 - WOLNY LOS



KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

1 MIEJSCE: TUKS DACH Starogard Gdański (Mateusz Szopiński, Adrian Szopiński)

2 MIEJSCE: BLOKERS Łódź 2 (Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz)

3 MIEJSCE: MŚCIWOJ Kartuzy (Sebastian Letniowski, Tomasz Broner)

4 MIEJSCE: HUPKAS.PL Jantar (Maciej Piechnik, Paweł Przygocki)

5 MIEJSCE: BLOKERS Łódź 1 (Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz)

6 MIEJSCE: BLOKERS Łódź U-23 (Przemysław Kulik, Rafał Świątek)

7 MIEJSCE: SZTUTOZZERIA (Maciej Świderski, Paweł Dzieciuch)

8 MIEJSCE: BLOKERS Łódź 3 (Mateusz Spochaczyk, Marcin Łagiewski)

9 MIEJSCE: MOC Sztutowo (Robert Adamski, Radosław Szmidt)

10 MIEJSCE: DREW TRANS II-GINTER Chojnice (Siergiej Jeroszewicz, Mariusz Kaźmierczak)

11 MIEJSCE: SZTUTOWSKIELATO.PL (Alan Kucharski, Damian Kowalik)

12 MIEJSCE: HEMAKO JUNIOR PLUS Sztutowo (Henryk Kuczma, Maciej Daniluk)

13 MIEJSCE: ŻUŁAWY Nowy Dwór Gdański (Kacper Dyl, Krystian Bąkowski)

14 MIEJSCE: HEMAKO Sztutowo (Łukasz Borkowski, Marcin Wolski)



NAJLEPSZY ZAWODNIK:

Mateusz Szopiński (TUKS DACH Starogard Gdański)





Powrót