cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



IX MISTRZOSTWA POLSKI W FUTNET BEŁCHATÓW 2015

19-20 grudnia 2015, hala Energia, Bełchatów


 

 

Znamy już skady wszystkich drużyn, które wezm± udział w IX Mistrzostwach Polski w Futnet Bełchatów 2015:

BLOKERS ŁódĽ 1

Michał Kłosiński

Marcin Skrydalewicz

Kamil Bartos

BLOKERS ŁódĽ 2

Łukasz Fryczak

Przemysław Kulik

-

BLOKERS ŁódĽ 3

Mateusz Spochaczyk

Marcin Łagiewski

-

BLOKERS ŁódĽ 4

Michał Sajewicz

Maciej Tokarek

-

BTS AS Bełchatów 1

Szymon Serwa

Radosław Goliński

-

BTS AS Bełchatów 2

Mariusz Morawski

Kacper Jędrychowski

-

GKS TEAM BEŁCHATÓW

Jacek Berensztajn

Marcel Bartosiak

-

SOCCER TEAM BEŁCHATÓW

Jacek Popek

Kamil Sadziński

Grzegorz Fonfara

TOP SPIN WÓJCIN 1

Mateusz ¦liwka

Marcin Gębicki

-

FENIKS OPOCZNO 1

Grzegorz Brzeski

Piotr Jesinek

-

BRYZA SZTUTOWO

Radosłw Szmidt

Maciej Łosiński

-

FENIKS OPOCZNO 2

Daniel Kotfin

Piotr Marszałek

-

GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 1

Rafał Czapski

Bartosz Targas

-

GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 1

Dawid Strugarek

Mariusz Zimnowoda

-

TOP SPIN WÓJCIN 2

Mariusz Koćmin

Michał Molin

Kamil Ru¶

TM TOMASZÓW MAZ.

Marcin Pogorzała

Wiktor Żytek

 

 

 

 

Poniżej prezentujemy skład wylosowanych grup oraz terminarz zawodów. W przypadku doł±czenia kolejnej drużyny, zostanie ona dodana do grupy C, a terminarz meczów ulegnie odpowiedniemu przesunięciu.

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

BLOKERS ŁÓD¬ 2

BLOKERS ŁÓD¬ 1

GKS TEAM BEŁCHATÓW

BLOKERS ŁÓD¬ 3

BTS AS BEŁCHATÓW 2

BTS AS BEŁCHATÓW 1

BLOKERS ŁÓD¬ 4

SOCCER TEAM BEŁCHATÓW

TOP SPIN WÓJCIN 1

TOP SPIN WÓJCIN 2

KS FENIKS OPOCZNO 2

GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 1

KS FENIKS OPOCZNO 1

GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 2

TM TOMASZÓW MAZOWIECKI

KS BRYZA SZTUTOWO

 

 

 

 

 

Terminarz zawodów:

Sobota 19 grudnia 2015

Mecz nr 1) 9.00-9.20 BLOKERS ŁÓD¬ 2-FENIKS  OPOCZNO 1 - 2:0 (11:1;11:5)

Mecz nr 2) 9.20-9.40 BTS AS BEŁCHATÓW 2– TOP SPIN WÓJCIN 1 - 0:2 (8:11;11:13)

Mecz nr 3) 9.40-10.00 BLOKERS ŁÓD¬ 1-GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 2 - 2:0 (11:4;11:3)

Mecz nr 4) 10.00-10.20 BTS AS BEŁCHATÓW 1-TOP SPIN WÓJCIN 2 - 2:1 (11:3;5:11;11:8)

Mecz nr 5) 10.20-10.40 BLOKERS ŁÓD¬ 4-FENIKS OPOCZNO 2 - 2:0 (11:2;11:3)

Mecz nr 6) 10.40-11.00 GKS TEAM BEŁCHATÓW-TM TOMASZÓW MAZOWIECKI - 2:0 (11:4;11:8)

Mecz nr 7) 11.00-11.20 BLOKERS ŁÓD¬ 3-BRYZA SZTUTOWO - 2:0 (11:2;11:6) 

Mecz nr 8) 11.20-11.40 SOCCER TEAM BEŁCHATÓW-GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 1 - 2:0 (11:;11:9)

Mecz nr 9) 11.40-12.00 TOP SPIN WÓJCIN 1-BLOKERS ŁÓD¬ 2 - 0:2 (6:11;9:11)

Mecz nr 10) 12.00-12.20 FENIKS OPOCZNO 1-BTS AS BEŁCHATÓW 2 - 0:2 (3:11;1:11)

Mecz nr 11) 12.20-12.40 TOP SPIN WÓJCIN 2-BLOKERS ŁÓD¬ 1 - 0:2 (8:11;2:11)

Mecz nr 12) 12.40-13.00 GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 2-BTS AS BEŁCHATÓW 1 - 0:2 (2:11;6:11)

Mecz nr 13) 13.00-13.20 FENIKS OPOCZNO 2-GKS TEAM BEŁCHATÓW - 0:2 (2:11;6:11)

Mecz nr 14) 13.20-13.40 BLOKERS ŁÓD¬ 4 – TM TOMASZÓW MAZOWIECKI - 1:2 (6:11;11:7;7:11)

Mecz nr 15) 13.40-14.00 GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 1-BLOKERS ŁÓD¬ 3 - 0:2 (4:11;8:11)

Mecz nr 16) 14.00-14.20 BRYZA SZTUTOWO-SOCCER TEAM BEŁCHATÓW - 0:2 (2:11;5:11)

Mecz nr 17) 14.20-14.40 BLOKERS ŁÓD¬ 2-BTS AS BEŁCHATÓW 2 - 2:0 (11:3;11:3)

Mecz nr 18) 14.40-15.00 TOP SPIN WÓJCIN 1-FENIKS OPOCZNO 1 - 2:0 (11:3;11:8)

Mecz nr 19) 15.00-15.20 BLOKERS ŁÓD¬ 1-BTS AS BEŁCHATÓW 1 - 2:0 (11:5;11:7)

Mecz nr 20) 15.20-15.40 TOP SPIN WÓJCIN 2-GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 2 - 2:0 (11:2;11:7)

Mecz nr 21) 15.40-16.00 GKS TEAM BEŁCHATÓW-BLOKERS ŁÓD¬ 4 - 2:0 (11:0;11:0) walkower

Mecz nr 22) 16.00-16.20 TM TOMASZÓW MAZOWIECKI – FENIKS OPOCZNO 2 - 2:0 (11:1;11:4)

Mecz nr 23) 16.20-16.40 BLOKERS ŁÓD¬ 3-SOCCER TEAM BEŁCHATÓW - 1:2 (6:11;11:9;8:11)

Mecz nr 24) 16.40-17.00 GREEN ENERGIA POLSKA KLECZEW 1-BRYZA SZTUTOWO -  2:1 (9:11;11:8;11:9)

 

Niedziela 20 grudnia 2015

ĆWIERĆFINAŁY

Mecz nr. 25) 13.00 BLOKERS ŁódĽ 2 (Fryczak,Kulik) - BTS AS BEŁCHATÓW 1 (Serwa,Goliński,Miara)

Mecz nr. 26) 13.30 BLOKERS ŁÓD¬ 1 (Skrydalewicz,Kłosiński, Bartos) - TOP SPIN WÓJCIN 1 (¦liwka,Gębicki)

 

Mecz nr 27) 14.00 C1 - D2

Mecz nr 28) 14.30 D1 - C2

 

PÓŁFINAŁY

Mecz nr 29) 15.00 wygrany z meczu nr.25-wygrany z meczu nr.26

Mecz nr 30) 15.30 wygrany z meczu nr.27-wygrany z meczu nr.28

 

MECZ O 3. MIEJSCE

Mecz nr 31) 16.30 przegrany z meczu nr.29-przegrany z meczu nr.30

 

FINAŁ

Mecz nr.32) 17.00 wygrany z meczu nr.29-wygrany z meczu nr.30




Powrót