cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



I MISTRZOSTWA POLSKI W FUTNET GOSSO ZGIERZ 18-19 LUTEGO 2005

 

W hali MOSiR w Zgierzu odbyły się pierwsze mistrzostwa Polski w siatkonogę. W deblu to zaszczytne trofeum zdobyli

zgierzanie: Grzegorz Krysiak, wychowanek Boruty i Dariusz Matusiak, wychowanek Włókniarza, którzy w tym turnieju reprezentowali barwy WEKO, sponsora piłkarzy MKP. Wspomagał ich, jako rezerwowy, Krzysztof Waliszewski.


 

Zgierska para spotkała się w finale z łódzkim duetem, wychowankami ŁKS: Tomaszem Lenartem oraz Sebastianem Balkiewiczem. W pierwszym secie gór± byli zgierzanie (11:7), drugi do¶ć gładko wygrali łodzianie (11:3), ale w trzecim znów lepszy okazał się duet Krysiak -Matusiak. Medal br±zowy wywalczył duet FC Chojny: Marcin Skrydalewicz, Igor Sobalczyk po zwycięstwie nad par± Marcin Łagiewski, Piotr Kubiaczyk (Beach Soccer) 2:1

W singlu triumfował 18-letni uczeń LO ze Sztutowa Paweł Friszkemut, który w decyduj±cej rozgrywce pokonał znacznie od siebie starszego, reprezentanta Polski w beach soccerze, Piotra Kubiaczyka ze Szczecina 2:1 (1:11, 11:7, 11:5). Br±zowym medalist± został Marcin Łagiewski (Beach Soccer), który pokonał Marcina Błaszczyka (Magic ŁódĽ) 2:1.

O tym, jak interesuj±ca może być gra w siatkonogę mogli¶my się przekonać ogl±daj±c popisy aktualnych i byłych mistrzów ¶wiata, Słowaków: Marka Tomcisaka, Marcina Zigalę, Jana Brutovskiego i Jana Chovana. Występy Mistrzów ogl±dał ponad 1.000 widzów Mistrzostwa Polski siatkonogę, mogły się odbyć dzięki bardzo wydatnej pomocy Urzędu Miasta Zgierza, firmie Gosso i stacji telewizyjnej Canal+.

 

SINGIEL

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

 

1 miejsce - Paweł Friszkemut                             

2 miejsce - Piotr Kubiaczyk 

3 miejsce - Marcin Łagiewski              

4 miejsce - Marcin Błaszczyk              

5 miejsce - Łukasz Lewandowski                                      

6 miejsce - Jarosław Horowitz                                           

7 miejsce - Łukasz Mierzwiński                                          

8 miejsce - Ryszard Stromecki           

 

KOMPLET WYNIKÓW:

 

FINAŁ:

Paweł Friszkemut – Piotr Kubiaczyk 2:1 (1:11, 11:7, 11:5)

 

MECZ O 3. MIEJSCE:

Marcin Łagiewski – Marcin Błaszczyk 2:1

 

KOMPLET WYNIKÓW FAZY GRUPOWEJ:

 

Pi±tek, 18 lutego 2005

1. kolejka

Marcin Błaszczyk - Łukasz Lewandowski 2 : 0 (11:5,11:9)

Ryszard Stromecki - Marcin Łagiewski 0 : 2 (4:11,10:12)

Łukasz Mierzwiński - Jarosław Horowitz 0 : 2 (4:11,5:11)

Piotr Kubiaczyk - Paweł Friszkemut 2 : 0 (11:9,11:9)

2. kolejka

Marcin Błaszczyk - Ryszard Stromecki 0 : 2 (14:16,6:11)

Łukasz Lewandowski - Marcin Łagiewski 0 : 2 (3:11,5:11)

Łukasz Mierzwiński - Piotr Kubiaczyk 0 : 2 (7:11,4:11)

Jarosław Horowitz - Paweł Friszkemut 0 : 2 (2:11,4:11)

3. kolejka

Marcin Błaszczyk - Łukasz Mierzwiński 2 : 0 (11:4,11:5)

Łukasz Lewandowski - Jarosław Horowitz 2 : 1 (11:9,10:12,11:4)

Ryszard Stromecki - Piotr Kubiaczyk 0 : 2 (0:11,0:11 walk.)

Marcin Łagiewski - Paweł Friszkemut 0 : 2 (10:12, 9:11)

4. kolejka

Marcin Błaszczyk - Marcin Łagiewski 2 : 1 (9:11,11:7,6:11)

Łukasz Lewandowski - Ryszard Stromecki 2 : 0 (11:0,11:0 walk.)

Łukasz Mierzwiński - Paweł Friszkemut 0 : 2 (2:11,3:11)

Jarosław Horowitz - Piotr Kubiaczyk 0 : 2 (11:13,7:11)

5. kolejka 

Marcin Błaszczyk - Jarosław Horowitz 2 : 0 (11:2,11:2)

Łukasz Lewandowski - Piotr Kubiaczyk 0 : 2 (9:11,3:11)

Ryszard Stromecki - Paweł Friszkemut 0 : 2 (0:11,0:11 walk.)

Marcin Łagiewski - Łukasz Mierzwiński 2 : 0 (11:3,11:3)

 

Sobota, 19 lutego 2005

6. kolejka

Marcin Błaszczyk - Piotr Kubiaczyk 0 : 2 (0:11,0:11 walk.)

Łukasz Lewandowski - Paweł Friszkemut 0 : 2 (3:11,5:11)

Łukasz Mierzwiński - Ryszard Stromecki 2 : 0 (11:0,11:0 walk.)

Jarosław Horowitz - Marcin Łagiewski 0 : 2 (6:11,7:11)

7. kolejka

Ryszard Stromecki - Jarosław Horowitz 0 : 2 (0:11,0:11 walk.)

Marcin Błaszczyk - Paweł Friszkemut 0 : 2 (0:11,0:11 walk.)

Łukasz Lewandowski - Łukasz Mierzwiński 2 : 0 (11:4,11:4)

Marcin Łagiewski - Piotr Kubiaczyk 2 : 0 (11:4,12:10)

 

Końcowa klasyfikacja fazy grupowej:

1 miejsce (awans do finału) - Piotr Kubiaczyk                     sety 12:2 (+10)     małe punkty 148:82 (+66)

2 miejsce (awans do finału) - Paweł Friszkemut                  sety 12:2 (+10)     małe punkty 139:60 (+79)

3 miejsce (mecz o 3. miejsce) - Marcin Łagiewski                sety 11:4 (+7)       małe punkty 160:104 (+56)

4 miejsce (mecz o 3. miejsce)  - Marcin Błaszczyk                sety 8:7 (+1)         małe punkty 117:122 (-5)

5 miejsce – Łukasz Lewandowski                                      sety 6:9 (-3)           małe punkty 118:121 (-3)

6 miejsce – Jarosław Horowitz                                          sety 5:10 (-5)         małe punkty 114:131 (-17)

7 miejsce – Łukasz Mierzwiński                                          sety 2:12 (-10)       małe punkty 70:132 (-62)

8 miejsce – Ryszard Stromecki                                          sety 2:12 (-10)       małe punkty 41:153 (-112)

 

DEBEL

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

 

1 miejsce - WEKO ZGIERZ (G. Krysiak, J. Matusiak)                        

2 miejsce - 69 ŁÓD¬ (T. Lenart, S. Balkiewicz)

3 miejsce - FC CHOJNY (M. Skrydalewicz, I. Sobalczyk)  

4 miejsce - BEACH SOCCER (M. Łagiewski, P. Kubiaczyk)               

5 miejsce - ICE CREAM TEAM (G. Och, Ł. Raczyński)                                       

6 miejsce - PARADOX (J. Doliński, T. Wojtczyk)                                              

7 miejsce - MAGIC ŁÓD¬ (M. Błaszczyk, Ł. Fryczak)                                        

8 miejsce - HEMAKO (M. Haftkowski, P. Friszkemut)

9 miejsce - TRIO KICKERS (A. Pietrowski, P. Kmita)

10 miejsce - SOCCER BOYS (R. Komar, J. Góżański)

                              

KOMPLET WYNIKÓW:

 

FINAŁ:

WEKO ZGIERZ (G. Krysiak, J. Matusiak) - 69 ŁÓD¬ (T. Lenart, S. Balkiewicz) 2:1 (11:7,3:11,11:5)

 

MECZ O 3. MIEJSCE:

FC CHOJNY (M. Skrydalewicz, I. Sobalczyk) - BEACH SOCCER (M. Łagiewski, P. Kubiaczyk) 2:1

 

FAZA GRUPOWA:

 

Grupa A

 

Pi±tek, 18 lutego 2005

SOCCER BOYS (R. Komar, J. Góżański) - FC CHOJNY (M. Skrydalewicz, I. Sobalczyk) 0 : 2 (0:11,0:11)

MAGIC ŁÓD¬ (M. Błaszczyk, Ł. Fryczak) - 69 ŁÓD¬ (T. Lenart, S. Balkiewicz) 0 : 2 (7:11,6:11)

ICE CREAM TEAM (G. Och, Ł. Raczyński) - SOCCER BOYS (R. Komar, J. Góżański) 2 : 0 (11:4,11:1)

FC CHOJNY (M. Skrydalewicz, I. Sobalczyk) - MAGIC ŁÓD¬ (M. Błaszczyk, Ł. Fryczak) 2 : 0 (11:2,11:3)

69 ŁÓD¬ (T. Lenart, S. Balkiewicz) - ICE CREAM TEAM (G. Och, Ł. Raczyński) 2 : 0 (14:12,11:9)

SOCCER BOYS (R. Komar, J. Góżański) - MAGIC ŁÓD¬ (M. Błaszczyk, Ł. Fryczak) 0 : 2 (6:11,2:11)

FC CHOJNY (M. Skrydalewicz, I. Sobalczyk) - 69 ŁÓD¬ (T. Lenart, S. Balkiewicz) 0 : 2 (6:11,6:11)

ICE CREAM TEAM (G. Och, Ł. Raczyński) - MAGIC ŁÓD¬ (M. Błaszczyk, Ł. Fryczak) 2 : 0 (11:6,12:10)

 

Sobota, 19 lutego 2005

SOCCER BOYS (R. Komar, J. Góżański) - 69 ŁÓD¬ (T. Lenart, S. Balkiewicz) 0 : 2 (7:11,3:11)

FC CHOJNY (M. Skrydalewicz, I. Sobalczyk) - ICE CREAM TEAM (G. Och, Ł. Raczyński) 2 : 1 (11:7,7:11,11:8)

 

KOŃCOWE TABELA FAZY GRUPOWEJ W GRUPIE A:

 

1 miejsce (awans do finału) - 69 ŁÓD¬ (T. Lenart, S. Balkiewicz)              sety 8:0 (+8) - małe punkty 91:56 (+35)

2 miejsce (mecz o 3. miejsce) - FC CHOJNY (M. Skrydalewicz, I. Sobalczyk)sety 6:3 (+3) - małe punkty 85:53 (+32)

3 miejsce - ICE CREAM TEAM (G. Och, Ł. Raczyński)                                sety 5:4 (+1) - małe punkty 92:75 (+17)

4 miejsce - MAGIC ŁÓD¬ (M. Błaszczyk, Ł. Fryczak)                                   sety 2:5 (-3) - małe punkty 62:75 (-13)

5 miejsce - SOCCER BOYS (R. Komar, J. Góżański)                                   sety 0:8 (-8) - małe punkty 23:88 (-65)

 

Grupa B

 

Pi±teK, 18 lutego 2005

BEACH SOCCER (M. Łagiewski, P. Kubiaczyk) - HEMAKO (M. Haftkowski, P. Friszkemut) 2 : 0 (11:7,11:5)

PARADOX (J. Doliński, T. Wojtczyk) - WEKO ZGIERZ (G. Krysiak, J. Matusiak) 0 : 2 (7:11,0:11)

TRIO KICKERS (A. Pietrowski, P. Kmita) - BEACH SOCCER (M. Łagiewski, P. Kubiaczyk) 0 : 2 (3:11,12:14)

HEMAKO (M. Haftkowski, P. Friszkemut) – PARADOX (J. Doliński, T. Wojtczyk) 0 : 2 (3:11,8:11)

WEKO ZGIERZ (G. Krysiak, J. Matusiak) - TRIO KICKERS (A. Pietrowski, P. Kmita) 2 : 0 (11:1,11:6)

BEACH SOCCER (M. Łagiewski, P. Kubiaczyk) – PARADOX (J. Doliński, T. Wojtczyk) 2 : 0 (11:8,11:8)

HEMAKO (M. Haftkowski, P. Friszkemut) - WEKO ZGIERZ (G. Krysiak, J. Matusiak) 0 : 2 (1:11,7:11)

BEACH SOCCER (M. Łagiewski, P. Kubiaczyk) - WEKO ZGIERZ (G. Krysiak, J. Matusiak) 1 : 2 (6:11,11:9,8:11)

 

Sobota, 19 lutego 2005

HEMAKO (M. Haftkowski, P. Friszkemut) - TRIO KICKERS (A. Pietrowski, P. Kmita) 2 : 0 (11:3,11:3)

TRIO KICKERS (A. Pietrowski, P. Kmita) - PARADOX (J. Doliński, T. Wojtczyk) 0 : 2 (6:11,8:11)

 

KOŃCOWE TABELA FAZY GRUPOWEJ W GRUPIE B:

 

1 miejsce (awans do finału) - WEKO ZGIERZ (G. Krysiak, J. Matusiak)           sety 8:1 (+7) - małe punkty 97:47 (+50)

2 miejsce (mecz o 3. miejsce) -BEACH SOCCER (M. Łagiewski, P. Kubiaczyk) sety 7:2 (+5) - małe punkty 94:74 (+20)

3 miejsce - PARADOX (J. Doliński, T. Wojtczyk)                                        sety 4:4 (0) - małe punkty 67:69 (-2)

4 miejsce - HEMAKO (M. Haftkowski, P. Friszkemut)                                  sety 2:6 (-4) - małe punkty 53:72 (-19)

5 miejsce - TRIO KICKERS (A. Pietrowski, P. Kmita)                                   sety 0:8 (-8) - małe punkty 42:91 (-49)




Powrót