cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



VII MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKONODZE - KLECZEW, 15-16 GRUDNIA 2012

BLOKERS ŁódĽ A w składzie: Marcin Skrydalewicz, Michał Kłosiński, Łukasz Kawecki, zdobyli VII Mistrzostwo Polski w siatkonodze - Kleczew 2012. W finale Łodzianie pokonali GKS Team Bełchatów (Jacek Berensztajn,

Marcel Bartosiak) 2:0 (11:7, 13:11).

Br±zowe medale dla BLOKERS ŁódĽ B (Łukasz Fryczak, Kamil Bartos), którzy pokonali obrońców tytułu drużynę SIATKONOGA Szczecin (Arkadiusz Kondraciuk / Radosław Biliński) 2:0 (11:5,14:12)

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Skrydalewicz (BLOKERS ŁódĽ).


Relacje TV i foto z turnieju:

   

KOMPLET WYNIKÓW VII MISTRZOSTW POLSKI W SIATKONOGĘ – KLECZEW 2012


MIEJSCE

DRUŻYNA

ROZEGRANE MECZE

PUNKTY

STOSUNEK SETÓW

STOSUNEK MAŁYCH PUNKTÓW

1

SIATKONOGA SZCZECIN

2

4

4:0

44:16

2

BLOKERS ŁÓD¬ C

2

2

2:2

36:29

3

BAWA RELAX   KAZIMIERZ BISKUPI

2

0

0:4

9:44

 

MIEJSCE

DRUŻYNA

ROZEGRANE MECZE

PUNKTY

STOSUNEK SETÓW

STOSUNEK MAŁYCH PUNKTÓW

1

GKS Team

3

6

6:0

69:33

2

Blokers ŁódĽ B

3

4

4:2

65:36

3

BŁAŻEJÓWKA II

3

2

2:4

47:61

4

BLUE BOYS Team Kleczew

3

0

0:6

29:58

 

MIEJSCE

DRUŻYNA

ROZEGRANE MECZE

PUNKTY

STOSUNEK SETÓW

STOSUNEK MAŁYCH PUNKTÓW

1

BŁAŻEJÓWKA.PL I

3

6

6:1

73:40

2

BLOKERS ŁÓD¬ D

3

4

5:2

67:47

3

EJBRY KLECZEW

3

2

2:5

54:64

4

LAMBADA BOYS

3

0

1:6

30:74

 

MIEJSCE

DRUŻYNA

ROZEGRANE MECZE

PUNKTY

STOSUNEK SETÓW

STOSUNEK MAŁYCH PUNKTÓW

1

BLOKERS ŁÓD¬ A

2

4

4:0

44:14

2

BLACK POWER TEAM KLECZEW

2

2

2:2

31:33

3

FUTNET SIEMIANOWICE

2

0

0:4

16:44


Mecz nr.3) Błażejówka.pl I - EJBRY Kleczew 2:0 (11:4,11:7)

WYNIKI VII MISTRZOSTW POLSKI W SIATKONODZE - KLECZEW 2012

                                                                                                                                                 

Mecz nr.1) SIATKONOGA Szczecin - BAWA RELAX Kazimierz Biskupi 2:0 (11:1,11:1)

Mecz nr.2) BLOKERS ŁódĽ B - BLUE BOYS TEAM Kleczew 2:0 (11:3,11:2)

Mecz nr.4) BLOKERS ŁódĽ A - BLACK POWER Kleczew 2:0 (11:3,11:6)

Mecz nr.5) Błażejówka.pl II - GKS Team 0:2 (7:11,4:11)

Mecz nr.6) BLOKERS ŁódĽ D - LAMBADA BOYS 2:0 (11:3,11:2)

 

Mecz nr.7) BLOKERS ŁódĽ C - BAWA RELAX Kazimierz Biskupi 2:0 (11:6,11:1)

Mecz nr.8) BLOKERS ŁódĽ B - GKS Team 0:2 (12:14,9:11)

Mecz nr.9) Błażejówka.pl I - LAMBADA BOYS 2:0 (11:1,11:5)

Mecz nr.10) FUTNET Siemianowice - BLACK POWER Kleczew 0:2 (4:11,7:11)

Mecz nr.11) Błażejówka.pl II - BLUE BOYS TEAM Kleczew 2:0 (14:12,11:5)

Mecz nr.12) BLOKERS ŁódĽ D - EJBRY Kleczew 2:0 (11:4,11:9)

 

Mecz nr.13) SIATKONOGA Szczecin - BLOKERS ŁódĽ C 2:0 (11:7,11:7)

Mecz nr.14) BLOKERS ŁódĽ B - Błażejówka.pl II 2:0 (11:6,11:5)

Mecz nr.15) Błażejówka.pl I - BLOKERS ŁódĽ D 2:1 (11:5,7:11,11:7)

Mecz nr.16) BLOKERS ŁódĽ A - FUTNET Siemianowice 2:0 (11:4,11:1)

Mecz nr.17) GKS Team - BLUE BOYS TEAM Kleczew 2:0 (11:5,11:2)

Mecz nr.18) LAMBADA BOYS - EJBRY Kleczew 1:2 (4:11,11:8,5:11)

 

Niedziela 16 grudnia 2012

ĆWIERĆFINAŁY

Mecz nr.19) 12.00-12.30 SIATKONOGA SZCZECIN - BLACK POWER TEAM KLECZEW 2:0 (11:5,11:7)

Mecz nr.20) 12.30-13.00 GKS TEAM - BLOKERS ŁÓD¬ D 2:0 (11:5,11:7)

Mecz nr.21) 13.00-13.30 BŁAŻEJÓWKA.PL I - BLOKERS ŁÓD¬ B 0:2 (7:11,5:11)

Mecz nr.22) 13.30-14.00 BLOKERS ŁÓD¬ A - BLOKERS ŁÓD¬ C 2:1 (11:5,10:11,11:5)

 

PÓŁFINAŁY

Mecz nr.23) 14.00-14.30 SIATKONOGA SZCZECIN - GKS TEAM 1:2 (15:13,7:11,6:11)

Mecz nr.24) 14.30-15.00 BLOKERS ŁÓD¬ B - BLOKERS ŁÓD¬ A 1:2 (5:11,11:4,10:12)

 

MECZ O 3. MIEJSCE

Mecz nr.25) 17.00 SIATKONOGA SZCZECIN - BLOKERS ŁÓD¬ B 0:2 (5:11,12:14)

 

FINAŁ

Mecz nr.26) GKS TEAM - BOKERS ŁÓD¬ A 0:2 (7:11,11:13)

 

OSTATECZNA KOLEJNO¦Ć VII MISTRZOSTW POLSKI W SIATKONODZE - KLECZEW 2012

MIEJSCE

DRUŻYNA

ZAWODNIK 1 (KAPITAN)

ZAWODNIK 2

ZAWODNIK 3

1

BLOKERS ŁÓD¬ A

MARCIN SKRYDALEWICZ

MICHAŁ KŁOSIŃSKI

ŁUKASZ KAWECKI

2

GKS TEAM

JACEK BERENSZTAJN

MARCEL BARTOSIAK

 

3

BLOKERS ŁÓD¬ B

ŁUKASZ FRYCZAK

KAMIL BARTOS

 

4

SIATKONOGA SZCZECIN

ARKADIUSZ KONDRACIUK

RADOSŁAW BILIŃSKI

DARIUSZ WOŁOSZCZUK

5

BŁAŻEJÓWKA.PL I

MARCIN TYLUTKI

ŁUKASZ NOWAK

ŁUKASZ ŻEBROWSKI

6

BLOKERS ŁÓD¬ C

PRZEMYSŁAW KULIK

MATEUSZ SPOCHACZYK

 

7

BLOKERS ŁÓD¬ D

MARCIN ŁAGIEWSKI

MICHAŁ SAJEWICZ

 

8

BLACK POWER KLECZEW

MAREK  WOLSKI

MATEUSZ DOLECKI

 

9

BŁAŻEJÓWKA.PL II

MARCIN BŁAŻOWSKI

ARKADIUSZ STĘPIEŃ

TOMASZ WYDMUSZEK

10

EJBRY KLECZEW

JAKUB STRUGAREK

DAWID STRUGAREK

 

11

FUTNET SIEMIANOWICE

ROBERT SOŁTYSIK

BARTŁOMIEJ SZWARCER

 

12

BAWA RELAX KAZIMIERZ BISKUPI

JAN       HOFMAN

MARCIN MARCINIAK

 

13

LAMBADA   BOYS

RAFAŁ WARWAS

ŁUKASZ MOLIŃSKI

ERYK SZACOWNY

14

BLUE BOYS TEAM KLECZEW

PAWEŁ WOJDYŃSKI

BARTEK DOMANIECKI

 

 

 















 

Honorowy Patronat: Burmistrz Miasta i Gminy Kleczew, Marek Wesołowski
Organizatorami imprezy s±
: SYSKO SportMarketing, Urz±d Miasta i Gminy Kleczew, OSiR Kleczew i Krzysztof "Gutek" Kwiatkowski.

Partnerami imprezy s±: LAS VEGAS Power Energy Drink, PPHU Metal-Bud, Agencja Ochrony ASEKURACJA, Drukarnia braci Wielińskich, PRZEDSZKOLIADA.PL, KANGUREK - Sieć komisów dla dzieci

Partnerami medialnymi s±: TV Wielkopolska, Radio Planeta, Sportowy Konin, LM.pl - portal Wielkopolski Wschodniej



Powrót