cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



PHILIPIAK FOOTVOLLEY POLISH OPEN CHARZYKOWY 2015

Nadkomplet publiczności oglądał finały PHILIPIAK Footvolley Polish Open Charzykowy 2015. Widowisko jakie stworzyli zawodnicy i kibice, zasługuje na najwyższe wyrazy uznania.


urniej wygrali Brazylijczycy Luciano  i Rodrigo Lacraia, dla którego było to drugie zwycięstwo z rzędu w turnieju w Polsce. W meczu finałowym nie pozostawili złudzeń swym rodakom Indio i Gordo. Trzecie miejsce dla niemieckiej pary Jakob Domke & Mo Obeid. 

Spośród Polaków najdalej doszła para Patryk Kubiszewski & Tomasz Kriezel. Chojniczanie wyszli ze swojej grupy, a następnie ulegli w ćwierćfinale Brazylijczykom Indio & Gordo (10:15, 11:15).

W sobotę odbył się wieczór artystyczny Footvolleya, w amfiteatrze w Charzykowach wystąpił m.in. Emil Auriel z hitem "Futevolei na veia" oraz grupa Poluzjanci.

 

VIDEO, FOTO, MEDIA:

RELACJA TV Z FINAŁU

RELACJA TV MECZU O TRZECIE MIEJSCE 

RELACJA TV - II PÓŁFINAŁ 

RELACJA TV - I PÓŁFINAŁ 

RELACJA TV - ĆWIERĆFINAŁ BRAZYLIA 2 - POLSKA

RELACJA TV - ĆWIERĆFINAŁ WŁOCHY - HOLANDIA 1 

RELACJA TV - ĆWIERĆFINAŁ NIEMCY - HOLANDIA 2 

RELACJA TV - ĆWIERĆFINAŁ BRAZYLIA 1 - HOLANDIA 3

FOTO GALLERY

 

RELACJE W MEDIACH:

POMORSKA PODSUMOWANIE

POMORSKA 

RADIO WEEKEND FM 

NASZEMIASTO

CHOJNICE24

CHOJNICE24 FOOTVOLLEY NIGHT GALERIA

CZAS CHOJNIC 

WIZJA LOKALNA 

CHOJNICE.TV EMIL AURIEL LIVE 

CHOJNICE24 - POLUZJANCI   

 

MEDIA W BRAZYLII:

SFNOTICIAS.COM.BR

SFNEWS.JOR.BR 

SAOFIDELISRJ.COM.BR 

FUTEVOLEI BRASIL

NOVOSITE.URURAU.COM.BR 

ESHOJE.JOR.BR

FACULDADE PIO XII

SF NOTICIAS FIESTA

NOVOSITE.URURAU.COM.BR 

SAOFIDELISRJ.COM.BR

 

Współorganizatorem imprezy był Promotor lokalny Siatkonoga Polska, Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach.

Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Pomorskiego, Pan Mieczysław Struk.

Tytularnym sponsorem imprezy była marka Philipiak Milano.

Partnerami imprezy byli: Las Vegas Power Energy Drink, SK Bank, Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, Westpol-Teeuwissen, Pomorskie, ABud, Elita, Przedszkoliada.pl.

Patroni medialni: Gazeta Pomorska, Radio Weekend, Czas Chojnic, portal Chojnice.com, siatkonoga.pl

 


FINAŁ

BRAZYLIA 1 (Rodrigo Lacraia, Luciano) - BRAZYLIA 2 (Indio, Gordo) 2:0 (15:2, 15:3)

MECZ o 3. MIEJSCE

NIEMCY (Mo Obeid, Jakob Domke) - WŁOCHY (Francesco Mimola, Daniele Bini) 2:1 (13:15, 15:12, 15:9)

PÓŁFINAŁY

BRAZYLIA 1 (Rodrigo Lacraia, Luciano) - NIEMCY (Mo Obeid, Jakob Domke) 2:0 (15:5, 15:6)

WŁOCHY (Francesco Mimola, Daniele Bini) - BRAZYLIA 2 (Indio, Gordo) 0:2 (9:15, 9:15)

ĆWIERĆFINAŁY

BRAZYLIA 1 (Rodrigo Lacraia, Luciano) - HOLANDIA 3 (Kaspar Schlebush, Mark De Vreede) 2:0 (15:2, 15:3)

NIEMCY (Mo Obeid, Jakob Domke) - HOLANDIA 1 (Marcel Birza, Emiel Birza) 2:0 (15:14, 15:10)

WŁOCHY (Francesco Mimola, Daniele Bini) - HOLANDIA 2 (Rene Van Eijsden, Rick Ten Dam) 2:0 (15:4, 15:14)

BRAZYLIA 2 (Indio, Gordo) - POLSKA (Patryk Kubiszewski, Tomasz Kriezel) 2:0 (15:10, 15:11)


STARTUJĄCE DRUŻYNY:

POLSKA 2 (Bartosz Lepak, Michał Kartuszyński)

POLSKA 3 (Patryk Kubiszewski, Tomasz Kriezel)

POLSKA 4 (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński)

BRAZYLIA 1 (Rodrigo Lacraia, Luciano)

BRAZYLIA 2 (Indio, Gordo)

BRAZYLIA 3 (Ismiley Maia, Christian Candau)

HOLANDIA 1 (Marcel Birza, Emiel Birza)

HOLANDIA 2 (Rene Van Eijsden, Rick Ten Dam)

HOLANDIA 3 (Kaspar Schlebush, Mark De Vreede)

NIEMCY 1 (Mo Obeid, Jakob Domke)

NIEMCY 2 (Roman Uhr, Dennis Bessel)

NORWEGIA 1 (Emil Auriel Lindstroem, Alexander Moerland Karlsen)

NORWEGIA 2 (Tom Rune Soerensen, Christian Furnes)

BELGIA 1 (Ulli Hulsmans, Jochen Van Gestel)

BELGIA 2 (Ruben Veestraaten, Gillian Veestraaten)

WŁOCHY (Francesco Mimola, Daniele Bini)


WYNIKI:

GRUPA A

Brazylia 1 - Brazylia 3 2:0 (15:9, 15:7)

Holandia 1 - Belgia 2 2:0 (15:2, 15:2)

Holandia 1 - Brazylia 3 2:0 (15:7, 15:6)

Brazylia 1 - Belgia 2 2:0 (15:5, 15:5)

Belgia 2 - Brazylia 3 1:1 (12:15, 15:10,

Brazylia 1 - Holandia 1 2:0 (15:2, 15:2)

TABELA:

1. Brazylia 1 - punkty 9 (sety 6:0)

2. Holandia 1 - punkty 6 (sety 4:2)

3. Brazylia 3 - punkty 2 (sety 2:5)

4. Belgia 2 - punkty 0 (sety 1:6)

 

GRUPA B

Polska 2 - Niemcy 1 0:2 (5:15, 9:15)

Holandia 3 - Norwegia 1 2:0 (15:8, 15:13)

Niemcy 1 - Norwegia 1 1:2 (11:15, 15:10, 5:15)

Polska 2 - Holandia 3 0:2 (10:15, 12:15)

Polska 2 - Norwegia 1 0:2 (8:15, 8:15)

Niemcy 1 - Holandia 3 2:0 (15:10, 15:10

TABELA:

1. Niemcy 1 - punkty 6 (sety 5:2)

2. Holandia 3 - punkty 6 (sety 4:2)

3. Norwegia 1 - punkty 5 (sety 4:3)

4. Polska 2 - punkty 0 (sety 0:6)

 

GRUPA C

Polska 3 - Belgia 1 2:1 (10:15, 15:13, 15:9)

Włochy - Norwegia 2 2:1 (11:15, 15:4, 15:7)

Polska 3 - Włochy 0:2 (5:15, 8:15)

Belgia 1 - Norwegia 2 0:2 (13:15, 3:15)

Belgia 1 - Włochy 0:2 (7:15, 6:15)

Polska 3 - Norwegia 2 (15:9, 11:15, 16:14)

TABELA:

1. Włochy - punkty 8 (sety 6:1)

2. Polska 3 - punkty 5 (sety 4:4)

3. Norwegia 2 - punkty 3 (sety 4:4)

4. Belgia 1 - punkty 0 (sety 1:6)

 

GRUPA D

Polska 4 - Brazylia 2 0:2 (2:15, 9:15)

Niemcy 2 - Holandia 2 1:2 (10:15, 15:11, 13:15)

Brazylia 2 - Holandia 2 2:0 (15:7, 15:5)

Polska 4 - Niemcy 2 0:2 (4:15, 6:15)

Polska 4 - Holandia 2 0:2 (8:15, 2:15)

Brazylia 2 - Niemcy 2 2:0 (15:2, 15:6 )

TABELA:

1. Brazylia 2 - punkty 9 (sety 6:0)

2. Holandia 2 - punkty 5 (sety 4:3)

3. Niemcy 2 - punkty 3 (sety 3:4)

4. Polska - punkty 0 (sety 0:6)

 



Powrót