cheap moncler jackets

 NIKO FOOTVOLLEY CUP

W sobotę 28 lipca w Starogardzie Gdańskim odbyła się druga edycja ogólnopolskiego turnieju w Footvolley (siatkonogę plażową) – Niko Footvolley Cup. 


Widowiskowy turniej został zorganizowany przez firmę Niko oraz Gminę Starogard Gdański. Impreza podobnie jak w zeszłym roku, została objęta patronatem honorowym przez Prezydenta Starogardu Gdańskiego - Pawła Stankowiaka oraz przez Siatkonoga Polska.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn. W finale faworyci turnieju, Adrian & Mateusz Szopińscy pokonali parę Tomasz Broner & Patryk Krzykowski 2:0.


Na pewno nie mamy jeszcze techniki jak najlepsze teamy w Europie, ale powoli zaczynamy deptać im po piętach” - powiedział Dariusz Galoch, sędzia Siatkonoga Polska.


Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym sportowe oraz zręcznościowe konkursy z cennymi nagrodami. Można było między innymi wygrać pobyt dla 2 osób w hotelu **** „Pałac Romantyczny” w miejscowości Turzno.  

Nie zapomniano o najmłodszych, dla których rozstawiono dmuchańce, przygotowano zabawę z animatorami oraz małą gastronomię. Carrefour zapewnił maluchom darmowe słodycze.

 Partnerami wspierającymi wydarzenia byli:
- Klub Concordia;
- Usługi ogólnobudowlane G&M;
- Doner King Kebab;
- Hotel Pałac Romantyczny;
- Carrefour;
- Masarnia Rąbała;
- Pressmann;
- Kamieniarstwo Ryszard Firym;
- Firma Konkret.

Relacja video - www.24starogard.pl
Powrót