cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



I MISTRZOSTWA POLSKI W FOOTVOLLEY - SZTUTOWO 2011

Breitling Bentley Barnato Replica Breitling Navitimer Replica Audemars Piguet Replica Alinghi Limited Edition Replica Breitling Chronomat GMT





 

Zespół OLDBOYS TEAM Gdańsk w składzie Sebastian Letniowski i Tomasz Broner wygrał z drużyn± FAVELA Kolbudy (Piotr Grudzień i Olgierd Stanisławski) 2:0 (21:5;21:5) i został pierwszym Mistrzem Polski w Siatkonodze Plażowej – Footvolley Sztutowo 2011. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sebastian Letniowski z OLDBOYS TEAM Gdańsk.
W meczu o 3. miejsce gospodarze turnieju HEMAKO Sztutowo stoczyli prawie godzinn± walkę z drużyn± NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ 2:1 (21:11;22:24;15:7).

OLDBOYS TEAM Gdańsk (Sebastian Letniowski/Tomasz Broner)

I Mistrzem Polski w Footvolley Sztutowo 2011


Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Sebastian Letniowski (OLDBOYS TEAM Gdańsk).

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Miejsce – OLDBOY TEAM Gdańsk (Letniowski/Broner)
2. Miejsce – FAVELA Kolbudy (Grudzień/Stanisławski)
3. Miejsce – HEMAKO Sztutowo (Piechnik/Przygocki)
4. Miejsce – NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ (Kłosiński/Frtczak)
5. Miejsce – NIEPRZEMAKALNI „B” ŁódĽ/Sztutowo (Skrydalewicz/Więcaszek) 
6. Miejsce – ALGA Sztutowo (Felski/Buraczewski) 
7. Miejsce – MORZE Stegna (Ju¶ko/Popielarski) 
8. Miejsce – SZALONE JOGURTY Sztutowo (Szmitd/Rudziński) 

NIEDZIELA - 17 lipca 2011:

FINAŁ: 
24) OLDBOYS TEAM Gdańsk – FAVELA Kolbudy 2:0 (21:5;21:5)

MECZ O 3. MIEJSCE: 
23) HEMAKO Sztutowo-NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ 2:1 (21:11;22:24;15:7)

PÓŁFINAŁY: 
21) FAVELA Kolbudy-HEMAKO Sztutowo 2:1 (16:21;21:17;15:13)
22) OLDBOYS TEAM Gdańsk-NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ 2:0 (21:15;21:17)

WYNIKI:
13) OLDBOYS TEAM Gdańsk – NIEPFRZEMAKALNI „B” ŁódĽ 2:0 (21:18;21:17)
14) FAVELA Kolbudy-ALGA Sztutowo 2:0 (21:8;21:11)
15) HEMAKO Sztutowo - SZALONE JOGURTY Sztutowo 2:0 (21:14;21:13)
16) NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ-MORZE Stegna 2:1 (17:21;21:12;15:11)
17) OLDBOYS TEAM Gdańsk - SZALONE JOGURTY Sztutowo 2:0 (21:13;21:9)
18) FAVELA Kolbudy - MORZE Stegna 2:0 (21:17;21:18)
19) HEMAKO Sztutowo - NIEPRZEMAKALNI „B” ŁódĽ 2:0 (21:13;21:9)
20) NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ - ALGA Sztutowo 2:0 (21:0;21:0) walkower

GRUPA ŻÓŁTA

1. OLDBOYS TEAM Gdańsk (Letniowski/Broner) – 10 pkt. – 10:0 sety – 210:107 (+103)
2. HEMAKO Sztutowo (Piechnik/Przygocki) – 8 pkt. – 8:2 sety - 166:133 (+33)
3. NIEPRZEMAKALNI „B” ŁódĽ/Sztutowo (Skrydalewicz/Więcaszek) – 2 pkt. – 2:8 - 160:199 (-39)
4. SZALONE JOGURTY Sztutowo (Szmitd/Rudziński) - 2 pkt. – 0:10 sety - 103:210 (-107)

GRUPA NIEBIESKA

1. FAVELA Kolbudy (Grudzień/Stanisławski) – 9 pkt. – 10:1 sety - 219:153 (+66) 
2. NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ (Kłosiński/Fryczak) – 7 pkt. Sety – 9:3 sety - 227:129 (+98)
3. ALGA Sztutowo (Felski/Buraczewski) – 2 pkt. – 2:8 sety - 96:199 (-103)
4. MORZE Stegna (Ju¶ko/Popielarski) – 0 pkt. – 1:10 sety - 150:221 (-71) 

SOBOTA - 16 lipca 2011: 

Wyniki pierwszego dnia turnieju: 
1) ALGA Sztutowo - OLDBOYS TEAM Gdańsk 0:2 (5:21;7:21)
2) MORZE Stegna - HEMAKO Sztutowo 0:2 (8:21;11:21)
3) NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ - SZALONE JOGURTY Sztutowo 2:0 (21:0;21:0) walokower
4) FAVELA Kolbudy - NIEPRZEMAKALNI „B” ŁódĽ/Sztutowo 2:0 (21:17;21:11)
5) ALGA Sztutowo - MORZE Stegna 2:0 (21:15;21:16)
6) NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ - FAVELA Kolbudy 1:2 (19:21;21:15;8:15)
7) OLDBOYS TEAM Gdańsk - HEMAKO Sztutowo 2:0 (21:6;21:12)
8) SZALONE JOGURTY Sztutowo - NIEPRZEMAKALNI „B” ŁódĽ/Sztutowo 0:2 (18:21;13:21)
9) ALGA Sztutowo - HEMAKO Sztutowo 0:2 (12:21;11:21)
10) NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ - NIEPRZEMAKALNI „B” ŁódĽ/Sztutowo 2:0 (21:16;21:17)
11) OLDBOYS TEAM Gdańsk - MORZE Stegna 2:0 (21:7;21:13)
12) SZALONE JOGURTY Sztutowo - FAVELA Kolbudy 0:2 (10:21;13:21)

Klasyfikacja po pierwszym dniu turnieju:

GRUPA A

1. OLDBOYS TEAM Gdańsk - 6 pkt. – 6:0 sety - 126:50 (+76) małe punkty
2. HEMAKO Sztutowo - 4 pkt. – 4:2 sety - 82:84 (-2) małe punkty
3. ALGA Sztutowo - 2 pkt. – 2:4 sety - 77:115 (-38) małe punkty
4. MORZE Stegna - 0 pkt. – 0:6 sety - 70:126 (-56) małe punkty

GRUPA B

1. FAVELA Kolbudy NIEPRZEMAKALNI A ŁódĽ – 5 pkt. – 6:1 sety – 135:99 (+36) małe punkty
2. NIEPRZEMAKALNI „A” ŁódĽ – 4 pkt. – 5:2 sety – 132:84 (+48) małe punkty 
3. NIEPRZEMAKALNI „B” ŁódĽ/Sztutowo – 2 pkt. – 2:4 sety – 103:115 (-12) małe punkty 
4. SZALONE JOGURTY Sztutowo – 0 pkt. – 0:6 sety – 54:126 (-72) małe punkty 

















Powrót