cheap moncler jackets

 

 

 

turkce porno hd porno porno porno izle



II MISTRZOSTWA POLSKI W FOOTVOLLEY CHARZYKOWY 2012, 14-15 LIPCA 2012

 

Po pasjonującym meczu finałowym MŚCIWOJ KARTUZY pokonał drużynę BLOKERS 1 ŁÓDŹ i

raz drugi z rzędu zdobył tytuł mistrza Polski w footvolley.


 

Rozegrany na charzykowskiej plaży mecz finałowy oglądał nadkomplet widzów. Główni aktorzy decydującego starcia: Sebastian LetniowskiTomasz BronerMarcin Skrydalewicz i Michał Kłosiński stworzyli niesamowite widowisko, a ostatnią piłkę meczu publiczność oglądała na stojaco.

Zanim do tego doszło oba zespoły stworzyły niesamowity spektakl. W pierwszym secie zdecydowana przewagę mieli zawodnicy Mściwoja Kartuzy i pewnie wygrali 15:8. W drugim secie role się odwróciły i górą byli łodzianie. W decydującej partii Blokersi prowadzili już 11:8 i przez moment wydawało się, ze nie dadzą sobie już wydrzeć zwycięstwa. Doświadczona para Letniowski - Broner wzięła jednak czas, opanowała nerwy i po niesamowitej końcówce wygrała 15:12.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. MŚCIWOJ Kartuzy

2. BLOKERS 1 Łódź

3. TUKS DACH Starogard Gdański

4. RED DEVILS-VENTANA Chojnice

5. RED DEVILS-RESTAURACJA FRISK Chojnice

6. Blokers 2 Łódź

7. DREW TRANS II Chojnice

8. RED DEVILS-ADA-POL Chojnice

9. GdaLo Junior Team

10. Blokers 3 Łódź

 

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK:

 Tomasz Broner (MŚCIWOJ Kartuzy)

 

 

UCZESTNICY TURNIEJU:

Grupa A
Mściwoj Kartuzy (Sebastian Letniowski, Tomasz Broner - obrońcy tytułu MP)
Blokers 2 Łódź (Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz)
Red Devils Restauracja Frisk Chojnice (Siergiej Jeroszewicz, Jakub Maczkowski)
Drew Trans II Chojnice (Artur Włoch, Sebastian Kartuszyński)
Blokers 3 Łódź (Mateusz Spochaczyk, Przemysław Kulik)

Grupa B
Blokers 1 Łódź (Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz)
GdaLo Junior Team (Jan Paradowski, Juliusz Letniowski)
Red Devils Ada-Pol Chojnice (Michaił Sundejew, Łukasz Sobański)
Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński)
Red Devils Ventana Chojnice (Tomasz Kriezel, Mariusz Kaźmierczak) 


KOMPLET WYNIKÓW:

Sobota 14 lipca 2012

MECZ 1: MŚCIWOJ Kartuzy - BLOKERS 3 Łódź 2:0 (15:12, 15:13)

MECZ 2: BLOKERS 1 Łódź - RED DEVILS-VENTANA Chojnice 2:0 (15:10, 15:13)

MECZ 3: BLOKERS 2 Łódź - DREW TRANS II Chojnice 2:0 (15:10, 15:2)

MECZ 4: GDALO JUNIOR Team - TUKS DACH Starogard Gdański 0:2 (7:15, 5:15)

MECZ 5: MŚCIWOJ Kartuzy - RED DEVILS-RESTAURACJA FRISK Chojnice 2:0 (15:5, 15:14)

MECZ 6: BLOKERS 2 Łódź - BLOKERS 3 Łódź 2:0 (15:12, 15:7)

MECZ 7: GDALO JUNIOR Team - RED DEVILS-VENTANA Chojnice 0:2 (6:15, 9:15)

MECZ 8: RED DEVILS-RESTAURACJA FRISK Chojnice - DREW TRANS II Chojnice 2:1 (15:6, 7:15, 15:13)

MECZ 9: RED DEVILS-ADA-POL Chojnice - TUKS DACH Starogard Gdański 0:2 (12:15, 8:15)

MECZ 10: MŚCIWOJ Kartuzy - BLOKERS 2 Łódź 2:1 (15:8, 10:15, 15:13)

MECZ 11: BLOKERS 1 Łódź - GDALO JUNIOR Team 2:0 (15:5, 15:9)

MECZ 12: RED DEVILS - RESTAURACJA FRISK Chojnice – BLOKERS 3 Łódź 2:0 (15:11, 15:6)

MECZ 13: RED DEVILS-ADA-POL Chojnice - RED DEVILS-VENTANA Chojnice 0:2 (8:15, 13:15)

MECZ 14: MŚCIWOJ Kartuzy - DREW TRANS II Chojnice 2:0 (15:6, 15:6)

MECZ 15: BLOKERS 1 Łódź - TUKS DACH Starogard Gdański 2:0 (15:10, 15:5)

MECZ 16: BLOKERS 2 Łódź - RED DEVILS-RESTAURACJA FRISK Chojnice 2:0 (15:6, 15:11)

MECZ 17: GDALO JUNIOR Team - RED DEVILS-ADA-POL Chojnice 1:2 (15:10, 13:15, 9:15)

MECZ 18: DREW TRANS II Chojnice - BLOKERS 3 Łódź 2:0 (15:10, 15:12)

MECZ 19: TUKS DACH Starogard Gdański - RED DEVILS-VENTANA Chojnice 2:0 (15:13, 15:10)

MECZ 20: BLOKERS 1 Łódź - RED DEVILS ADA-POL Chojnice 2:0 (15:9, 15:3)

 

 

TABELE PO PIERWSZYM DNIU TURNIEJU:

GRUPA „A”

1) MŚCIWOJ Kartuzy                    mecze 4 - punkty 11 - sety 8:1(+7) - małe punkty 130:92 (+38)

2) BLOKERS Łódź 2                      mecze 4 - punkty 9 - sety 7:2(+5) - małe punkty 126:87 (+39)

3) RED DEVILS

    RESTAURACJA FRISK Chojnice   mecze 4 - punkty 5 - sety 4:5(-1) - małe punkty 103:111 (-8)

4) DREW-TRANS II Chojnice          mecze 4 - punkty 3 - sety 3:6(-3) - małe punkty 87:119 (-32)

5) BLOKERS Łódź 3                      mecze 4 - punkty 0 - sety 0:8(-8) - małe punkty 83:120 (-37)

 

GRUPA „B”

1) BLOKERS 1 Łódź                          mecze 4 - punkty 12 - sety 8:0(+8) - małe punkty 120:64 (+56)

2) TUKS DACH Starogard Gdański       mecze 4 - punkty 9 - sety 6:2(+4) - małe punkty 105:85 (+20)

3) RED DEVILS-VENTANA Chojnice     mecze 4 - punkty 6 - sety 4:4(0) - małe punkty 106:96 (+10)

4) RED DEVILS-ADA-POL Chojnice       mecze 4 - punkty 2 - sety 2:7(-5) - małe punkty 93:127 (-16)

5) GDALO JUNIOR Team                    mecze 4 - punkty 0 - sety 1:8(-7) - małe punkty 78:130 (-52)

 

 

Niedziela 15 lipca 2012

ĆWIERĆFINAŁY

MECZ 21: MŚCIWOJ Kartuzy - RED DEVILS-ADA-POL Chojnice 2:0 (15:11, 15:10)

MECZ 22: BLOKERS 2 Łódź - RED DEVILS-VENTANA Chojnice 1:2 (15:13, 11:15, 9:15)

MECZ 23: TUKS DACH Starogard Gdański - RED DEVILS-RESTAURACJA FRISK Chojnice 2:1 (15:12, 13:15, 15:13)

MECZ 24: BLOKERS 1 Łódź - DREW TRANS II Chojnice 2:0 (15:9, 15:12)

 

PÓŁFINAŁY

MECZ 25: MŚCIWOJ Kartuzy - RED DEVILS-VENTANA Chojnice 2:1 (8:15, 15:5, 15:11)

MECZ 26: TUKS DACH Starogard Gdański - BLOKERS 1 Łódź 1:2 (15:9, 11:15, 4:15)

 

MECZ O 3. MIEJSCE

MECZ 27: RED DEVILS-VENTANA Chojnice - TUKS DACH Starogard Gdański 0:2 (11:15, 9:15)

 

FINAŁ

MECZ 28: MŚCIWOJ Kartuzy - BLOKERS 1 Łódź 2:1 (15:8, 10:15, 15:12)

 




Powrót